Abone Ol

Bodrum'da Adriana Lima nöbeti

Bodrum'da 4 gündür sevgilisi Metin Hara ile birlikte tatilini geçiren ünlü manken Adriana Lima, gündüzleri çiftlikte geceleri de Bodrum'da dolaştı.

Bodrum'da Adriana Lima nöbeti

Yalıkavak'taki balık restoranında yemek yiyen Lima, sevgilisi Metin Hara ile bol bol öpüştü.
Bodrum'da tatilini geçiren Brezilyalı ünlü manken 36 yaşındaki Adriana Lima, bugün konakladığı çiftlik evinden gün boyunca çıkmadı. Saat 22.00 sıralarında çiftlikteki değirmen evinden sevgilisi Metin Hara ile el ele çıkarak lüks bir otomobile binen Lima'nın beyaz dekolte bir gece elbisesi giydiği görüldü.


Bodrum'da Adriana Lima nöbeti - Resim: 1

Metin Hara, çiftlik evinden çıkışta basın mensuplarının sorularına yanıt vermedi. Dereköy Mahallesi'nden Yalıkavak Mahallesi'ndeki Memedof Restoran'a gelen Lima ve Hara'nın yemekte bol bol öpüştükleri görüldü. El ele restorana giren ikili yemekte de göz göze diz dize oturdu. Basın mensuplarının sorularını yanıtlamayan ikili restoranda ahtapot, kalamar salatası ve laos balığı yedi. Lima ve Hara'nın alkol almadığı belirtildi. İkilinin restorandan ayrıldıktan sonra çiftlik evine dönecekleri, ardından yarın sabah erken saatlerde mavi yolculuğa çıkacakları öğrenildi.
Bodrum'da Adriana Lima nöbeti - Resim: 2
Bodrum'da Adriana Lima nöbeti - Resim: 3
Bodrum'da Adriana Lima nöbeti - Resim: 4
Bodrum'da Adriana Lima nöbeti - Resim: 5
Bodrum'da Adriana Lima nöbeti - Resim: 6
Bodrum'da Adriana Lima nöbeti - Resim: 7
Bodrum'da Adriana Lima nöbeti - Resim: 8
Bodrum'da Adriana Lima nöbeti - Resim: 9