Abone Ol

Bodrum Masalı dizisi 4. bölümü ile ekrana kilitleyecek

Bodrum Masalı bu hafta bomba gibi bir bölümle ekranlara gelecek. Bodrum Masalı'nın yayınlanacak 4.bölümünden bir fragman daha yayınlandı. Yeni bölümde Faryalı ve Yıldız birlikte çalışıyorlar. İşte Bodrum Masalı 4.bölüm fragmanı...

Bodrum Masalı dizisi 4. bölümü ile ekrana kilitleyecek

Bodrum Masalı hız kesmeden devam ediyor. Fenomen olma yolunda ilerleyen dizi 3. sonbölümü ile ekrana geldi. 4. bölüm fragmanı da yayınlanan Bodrum Masalı'nda neler yaşanıyor? İşte merak edilenler..

Bodrum Masalı 3. Bölüm'de; Alara ile Ateş, babaları yüzünden karşı karşıya geliyorlar!

Evren, Cahit’in verdiği bilgi ile tuzağa düşmüş, yeri tespit edilmiştir. Borcuna karşılık hapse girme tehlikesi ile karşı karşıyadır. Polisten kaçar ve saklanır. Ergüven ailesi tüm güçleri ile Evren’in borcunu ödemeye çalışırken Yıldız’ın ve Ateş’in Evren’e olan öfkesi artmaktadır. Cahit’in olaydaki rolünün açığa çıkması Ateş ve Alara’yı karşı karşıya getirir. Gözde ise Yıldız’ın Evren’e olan öfkesini Evren’i birlikte kaçmaya ikna etmek için kullanır. Yıldız’a olan aşkını kalbinin derinliklerine gömmüş olan Faryalı, kendisini hiç istemediği halde Ergüvenlerin ailevi problemleri ile uğraşırken bulur. Su, babasının kurtulması için çabalarken Kelebek’ten yardım alır. Cenk, Kelebek’i kıskanmaya başlar. Arkadaşı Uzay’ın da doldurması ile Su’ya karşı çok büyük bir hata yapmak üzeredir.

BODRUM MASALI 4. BÖLÜM 2. FRAGMANI

BODRUM MASALI 4. BÖLÜM FRAGMANI