Abone Ol

Bir Küçük Eylül Meselesi Hakkında Merak Edilenler

STAR TV'de yayınlanan Bir Küçük Eylül Meselesi filminin oyuncuları merak ediliyor. Sevilen isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı dizinin çekim yeri de araştırılıyor

Bir Küçük Eylül Meselesi Hakkında Merak Edilenler

Bir Küçük Eylül Meselesi filminin konusu; Her şeyin yolunda gittiği bir hayata sahip olan Eylül, talihsiz bir olay sonrasında yaşamının son bir ayını unutur. Çevresindeki herkes, tüm arkadaşları ve ailesi ona hiçbir sorun olmadığını söylemesine rağmen Eylül bir şeylerin yolunda gitmediğinden şüphelenir. Tamamen bilinçsizce, sadece içgüdülerini dinleyerek Bozcaada’ya gider ve orada tesadüf eseri hiç tanımadığı tuhaf bir adamla karşılaşır. Bu gizemli yabancı ise kendinden emin bir şekilde Eylül’e kendisini hatırlaması gerektiğini, aşık olduğu adam olduğunu söyler.

Bir Küçük Eylül Meselesi oyuncuları kimdir?

Kerem Deren yönetmenliğinde çekilen Bir Küçük Eylül Meselesi filminin oyuncu kadrosunda; Farah Zeynep Abdullah, Engin Akyürek, Ceren Moray, Ege Aydan, Ebru Aykaç yer alıyor.

Bir Küçük Eylül Meselesi nerede çekildi?

Bir Küçük Eylül Meselesi İstanbul ve Çanakkale'de çekildi. Sevilen filmin çekimleri İstanbul ve Bozcaada'da yapıldı. Çekim hazırlığı ise 1 yıla yakın sürdü.