Abone Ol

Beren Saat dişlerini yaptırdı!

Ay­rık olan ön diş­le­ri­ne ‘Ve­ner­le­r’ yön­te­mi uy­gu­la­tan ün­lü oyun­cu ar­tık öz­gür­ce gü­lü­yor.

Beren Saat dişlerini yaptırdı!

İŞTE BENİM DÜNYAM FİLMİNİN FRAGMANI -VİDEO

Son yıllarda başarı grafiği hızla yükselen Beren Saat, güzelliği ve oyunculuğu kadar doğallığıyla da rakiplerinden ayrılıyor. Kısa bir süre öncesine kadar saçlarında çıkan akları bile boyatmayan Beren Saat’in tek muzdarip olduğu konu ön dişlerinin ayrık olmasıydı. Özellikle fotoğraf çekimlerinde ağzını sürekli kapatan ve sadece gülümsemekle yetinen  Beren, artık bu durumdan kurtuldu.

Ünlü oyuncu, Hollywood starlarının uyguladığı ‘Venerler’ yönetmiyle ayrık olan dişlerini birleştirdi. Bu sayede kendine güveni gelen oyuncu, ‘Benim Dünyam’ filminin galasında porselen gibi parlayan dişleriyle çekinmeden gönül rahatlığıyla gülümsedi.

‘Mecburen yaptırdım’

‘Tav­şan di­şi­’ es­te­ti­ği yap­tır­dı­ğı ortaya çıkan Bergüzar Korel, “Be­nim 9 ya­şın­day­ken di­şim kı­rıl­dı, dol­gu ile ida­re edi­yor­dum. Dol­gu da bir sü­re son­ra bo­zul­ma­ya baş­la­dı tek di­şi yap­tır­mak bi­raz risk­li ol­du­ğu için iki di­şi­mi bir­den çok az uzat­tım. Dok­to­ru­mun öne­ri­si ile yurtdı­şın­da ün­lü oyun­cu­la­rın çok uyguladığı ‘Holl­ywo­od smi­le­’ yap­tır­dı­m” diyerek konuya açıklık getirdi.

Venerler yöntemi nedir?

Ger­çek diş­ler ka­dar do­ğal gö­rü­nen Ve­ner­ler yön­te­mi son yıl­lar­da sık­ça uy­gu­la­nı­yor. Bu yö­net­de diş yü­ze­yi çok az bir mik­tar­da aşın­dı­rı­lı­yor. Ar­dın­dan da yü­ze­ye tır­nak ka­lın­lı­ğın­da in­ce por­se­len­ler di­şe ya­pış­tı­rı­lı­yor.

Bugün / Okan Işık

BEREN SAAT’İN BU SAHNESİ SOSYAL MEDYAYI KARIŞTIRDI.. VİDEO

BEREN’İN KARANLIK DÜNYASI.. FOTO GALERİ

BEREN SAAT’TEN NEFES KESEN SIRT DEKOLTESİ FOTO GALERİ

BEREN SAAT VE MERT FIRAT’TAN ATEŞLİ ÖPÜŞME -VİDEO-

BEREN SAAT VE KENAN DOĞULU’DAN İNTİKAM POZU! FOTO GALERİ