MedyaFaresi MedyaFaresi

Aleyna Çakır nasıl öldü? Sevgilisi dayaktan bayıltmış..

Sosyal medyada haberler arasında üniversite öğrencisi Aleyna Çakır'ın ölümü ilk sıralarda yer alıyor. İntihar ettiği öne sürülen Aleyna Çakır'ın birlikte yaşadığı sevgilisi Ümitcan Uygun tarafından bayılana kadar dövüldüğü ortaya çıktı.

Eklenme: 06 Haziran 2020 12:05 - Güncelleme: 08 Eylül 2020 15:53

Daha hayatının baharında olan Aleyna Çakır'ın ölüm haberi hem ailesini hem de arkadaşlarını hüzne boğdu.

Aleyna Çakır'ın cansız bedenini sevgilisi Ümitcan Uygun buldu fakat daha sonra ortaya çıkan video, söz konusu ölümün intihar değil cinayet olabileceği konusunda soru işaretlerini içinde barındırıyor.

Sabah gazetesinde yer alan habere göre; Ümitcan Uygun'un sevgilisi Aleyna Çakır'ı darp ettiği ve bayıldıktan sonra videoya çektiği görülüyor. 

Facebook'ta soyadlarını aynı yapan sevgililerin, birlikte yaşadığı ifade ediliyor. Olay gecesi Ümit'in arkadaşlarıyla Aleyna'nın evinin önünde toplandıkları, alkol aldıkları ve sabaha karşı da Aleyna'nın ölüm haberinin geldiği iddia ediliyor.

İŞTE O VİDEO

Ailesi yüzünden intihar eden Aleyna'nın ailesiyle arasının iyi olduğu, yakın arkadaşı tarafından ifade ediliyor. Ayrıca Aleyna'nın sevgilisi Ümitcan Uygun, Kırşehir'deki cenaze törenine de katılmadı. Yakınları tarafından kafanı topla denilerek şehir dışına gönderilen Ümitcan Uygun, hem kendisinin hem de Aleyna'nın Instagram hesaplarını da kapattı.

Aleyna Çakır'ın hayatını kaybetmeden önce attığı tweet: