Abone Ol

Acun Ilıcalı ile Doğu Demirkol arasında pazarlık: 3 milyonda el sıkışalım...

'Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler' yarışmasının 4'üncü bölümü, 'Bayi Toplantısı' filminin başrol oyuncularından Doğu Demirkol ile Acun Ilıcalı arasındaki diyalog damgasını vurdu.

Acun Ilıcalı ile Doğu Demirkol arasında pazarlık: 3 milyonda el sıkışalım..

TV8'in fenomen yarışması Survivor'ın 21 Şubat Cuma akşamı yayınlanan bölümünde, Acun Ilıcalıile Doğu Demirkolarasında güldüren bir pazarlık yaşandı.

İbrahim Büyükak'ın "Doğu özel uçakla bir tur istiyor" esprisine, filmin başrol oyuncularından Doğu Demirkol "Uçağa gerek yok, o kadar abartma" karşılığını verdi.

"3 milyonda el sıkışalım" 

Başarılı televizyoncu, filmin gişesinin 4 milyonu aşması durumunda Doğu Demirkol'a güzel bir hediye alacağını açıkladı. Acun Ilıcalı'nın 'hediye' sözü üzerine Doğu Demirkol, izlenme oranı için pazarlığa başladı.

Doğu Demirkol'un "3 milyonda el sıkışalım" teklifine, TV8'in patronundan "Gişe 3,5 milyonu geçerse sana çok iyi hediye alacağım" cevabı geldi.

Kime göre büyük hediye?

34 yaşındaki komedyenin "Acun Ilıcalı'ya göre mi çok iyi, bana göre mi çok iyi bir hediye? İkimizin ortalamasına göre alalım abi" esprisi de dikkat çekti.

Bu sahneler hem yarışmacılar hem de ekranları başındaki izleyicileri kahkahaya boğdu. 21 Şubat'ta vizyona giren komedi türündeki filmin başrollerini; İbrahim Büyükak, Büşra Pekin, Onur Buldu, Safa Sarı ve Doğu Demirkol paylaşıyor.