Abone Ol

22 Yaşındaki Genç Kadına Tecavüzü Kahkaha Atarak İzlediler

İskoçya'da içkili bir partiye katılan 24 yaşındaki Lee Patrick, sarhoş ve yarı baygın haldeki 22 yaşındaki kadına tecavüz etti. Partideki diğer gençler ise olaya müdahale etmek yerine genç kadına yapılanı kahkaha atarak izlendiği ortaya çıktı.

22 Yaşındaki Genç Kadına Tecavüzü Kahkaha Atarak İzlediler

İskoçya'da içkili bir partiye katılan 24 yaşındaki Lee Patrick, sarhoş ve yarı baygın haldeki 22 yaşındaki kadına tecavüz etti. Partideki diğer gençler ise olaya müdahale etmek yerine genç kadına yapılanı kahkaha atarak izledi.

Tecavüzle suçlanan Lee Patrick, mahkemede kadının rızası doğrultusunda ilişkiye girdiğini iddia etti. Hakim, Patrick'in genç kadına tecavüz ettiğine hükmedip tutuklu yargılanmasına karar verdi.

KENDİNE GELDİĞİNDE ŞOK YAŞADI

Mahkemede konuşan kadın ise baygın haldeyken kendine geldiğinde Patrick'in kendisine tecavüz etmek üzere olduğunu, kurtulmak için mücadele etmesine rağmen genç adamın kendisini bırakmadığını söyledi.

22 Yaşındaki Genç Kadına Tecavüzü Kahkaha Atarak İzlediler - Resim: 1

KAHKAHA ATIP, HAKARET ETTİLER

Etraftaki insanların ise yardım etmek yerine kahkahalar attığını söyleyen genç kadın, ayrıca Patrick ve diğerlerinin kendisine hakaretler ettiğini belirtti. Tutuklu yargılanan Patrcik'in ağır hapis cezası alması bekleniyor.