Ünlü astrolog Ebru Cinek Medyafaresi.com için yazdı: ABD'de Başkanlık Seçimini Trump kazanacak

Medyafaresi.com'da özel analizleriyle dikkat çeken ve 15 Temmuz darbesini önceden bilen ünlü astrolog Ebru Cinek ABD seçimlerini yorumladı. Bakın neden Trump kazanacak?

Eklenme: 03 Kasım 2016 17:31 - Güncelleme: 03 Kasım 2016 17:43

İŞTE EBRU CİNEK'İN O YAZISI

Hepimizin gözleri Amerika’da ki başkanlık seçiminde. Hillary Clinton mı? Donald Trump mı?  Bu sorunun cevabı astrolojiye göre Hillary Clinton kazanacak, kazandı derken sonunda  ipi göğüsleyerek bu yarışı  öyle ya da böyle TRUMP kazanacak. Neye göre kime göre demeyin. Gelin anlatayım.

Vedik yani Hint astrolojisinin öngörüde ünlü olmasının benim de bu kadar net konuşmamım sebebi daşalar dediğimiz yani gezegen periyodlarının zamanlamasını gösteren sistemdir. İnsanın doğduğu andan itibaren başlayan yolculuğunda   hangi dönemlerde ne yaşayacağını gösteren bu sistem  sayesinde nokta atışı yapabiliyoruz. Kısacası kişinin hayatının detaylı bir resmini çizen bu sistemle kolay kolay yanılmak mümkün değil.

Ben şimdi size burada uzun uzun her ikisinin de doğum haritasını  astrolojik olarak anlatarak kafanızı karıştırmak istemiyorum. Özellikle Vedik astroloji’nin ağrı dili ve terimlerini birçoğunuz doğal olarak anlamıyorsunuz. Anlamak da zorunda değilsiniz tabii ki bu  bizim işimiz☺

Hillary Clinton’nın doğum haritasına göre yaşadığı dönem ve Jüpiter’in kariyer, başkanlık, toplumdaki statüsü…  gibi bir çok anlamı olan onur, ödüllerle bağlantılı evine yaptığı güçlü açı olmasına rağmen  Ocak 2016 tarihi itibariyle başlayan ve Eylül ayındaki  tutulmayla beraber aktif hale gelen  skandallar, engeller alanındaki  gezegenlerin hareketi  onu Kasım 2016 ayında da zorlayacağa benziyor. Bu yaşanacaklar onu rakipleri anlamında da aşağı çekebilir, zorlayabilir hatta savunmasız hale de getirebilir.

Donald Trump’nın doğum haritasına baktığımızda ise 15 Kasım 1998 yılından beri yaşadığı 18 yıllık döngünün 11 Kasım 2016 itibariyle biteceğini ve yeni bir döneme başlayacağını görüyoruz. Bu döngü onu başkanlık seçiminde öne çıkaracağını özellikle rakipleri ve onlarla ilgili sis perdelerini aralayarak gücü eline geçirebileceğini gösteriyor.

Tabii bu arada Amerika’ya  bu seçimlerin  yansıması ne olacağını anlayabilmek için ülke haritasına baktığımızda  Kasım ayı itibariyle yeni bir dönemin başlayacağını gösteriyor. Özellikle başkanlık yarışında aksiliklerin, gizli saklı kalmış gerçeklerin ortaya çıkacağını ve bununda büyük bir kaosa neden olabileceği gözüküyor. Yine  Mars’ın Kova burcundaki transitinin 30 Aralık 2016 ve 1 Ocak 2017 tarihleri arasındaki hassas dereceleri  olası bir terörist saldırıya karşı da ülkenin çok dikkatli olması gerektiğini vurguluyor. Ocak 2017 tarihinden sonra Satürn’ün yükselen üzerinde  transitine başlamasıyla halkın kendini güvende hissetmeyeceğini, gelecek kaygısı ve endişesi taşımaya başlayacağını gösteriyor. Hatta kamuoyu geçmişte yaptıkları hatalarla yüzleşebilir bunun muhakemesini yapmaya başlayacaktır.

Evet! astrolojik haritalara seçim sonunda Hillary Clinton ile ilgili ortaya çıkabilecek bazı sırlardan dolayı ki sürpriz bir şekilde bu yarışta Trump’ın galip gelme ihtimali çok kuvvetli.  Ama  2016 başından beri hep ne diyorum "hiçbir şeyin gizli saklı kalmayacağı bir yıl yaşayacağız." Amerika’nın haritasına bakınca  2016 yılının başı itibariyle başlayan süreç halka, kamuoyuna geçmişleri bir hayli düşündürdüğü için  siyasetten uzak birini istedikleri için mi Donald Trump’ı  çağırdılar diye mi düşünmeden edemiyorum. Ama şunu biliyorum ki global olarak 2016 yılında dünyada yaşayan herkesin sis perdesinin ardındaki gerçeklerin farkına vardığı bir yıl olarak tarihe geçecek.

Eğer bu düzenin bir parçası olmadıysanız, kendi hayatlarınızın sorumluluğunu almaya gönüllü iseniz gelecek sizi korkutmasın. Hatta Türkiye topraklarında yaşayanları hiç korkutmasın!

Namaste

EBRU CİNEK'İN YAZISI İÇİN TIKLAYIN

Yorumlar

Bu Haber Hakkındaki YorumunuzYorumunu Paylaş

Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Google Plus'da Paylaş
En Çok Okunan Haberler
24 Şubat Reyting sonuçları: Arka Sokaklar mı, Survivor mı? 1 24 Şubat Reyting sonuçları: Arka Sokaklar mı, Survivor mı?
Payitaht Abdülhamid ilk bölümde izleyicileri şok eden sahne 2 Payitaht Abdülhamid ilk bölümde izleyicileri şok eden sahne
Beyaz Show'da iki dizi karşı karşıya geldi! Büyüküstün isyan etti... 3 Beyaz Show'da iki dizi karşı karşıya geldi! Büyüküstün isyan etti...
Ashley Graham transparan mayosuyla büyüledi! 4 Ashley Graham transparan mayosuyla büyüledi!
Avukatlığı bıraktı seks işçiliğine başladı 5 Avukatlığı bıraktı seks işçiliğine başladı
En Son Babalar Duyar'ın Şükran'ı çok değişti, işte yeni hali 6 En Son Babalar Duyar'ın Şükran'ı çok değişti, işte yeni hali
Kadının kalçası erkeğin sonunu getirdi 7 Kadının kalçası erkeğin sonunu getirdi
Nihat Doğan'dan özür üstüne özür: Terbiye sınırını aştım 8 Nihat Doğan'dan özür üstüne özür: Terbiye sınırını aştım
Canan Karatay bu sefer o yiyeceği yasakladı: Kesinlikle yemeyin! 9 Canan Karatay bu sefer o yiyeceği yasakladı: Kesinlikle yemeyin!
Engincan Ural ve Hakan Sabancı fena yakalandı! 10 Engincan Ural ve Hakan Sabancı fena yakalandı!
Esnafın şikayetini duyan Bakan pazardan kaçtı! 11 Esnafın şikayetini duyan Bakan pazardan kaçtı!
Şahan Gökbakar'dan Cem Yılmaz'a yanıt: Çalış senin de olur 12 Şahan Gökbakar'dan Cem Yılmaz'a yanıt: Çalış senin de olur
Aleyna Tilki'den olay hareket: Erhan Çelik ihbar etti! 13 Aleyna Tilki'den olay hareket: Erhan Çelik ihbar etti!
İzdivaç programları için yolun sonu görünüyor 14 İzdivaç programları için yolun sonu görünüyor
Halit Ergenç şarkı söyledi Beyaz şov yıkıldı 15 Halit Ergenç şarkı söyledi Beyaz şov yıkıldı
Erdoğan'dan Diriliş Ertuğrul müjdesi! 16 Erdoğan'dan Diriliş Ertuğrul müjdesi!
 Şilili aktivist: Kampanyayı Erdoğan karşıtlığı üzerinden yürütmeyin 17 Kampanyayı Erdoğan karşıtlığı üzerine kurmayın
Fikri Işık'ın kızının telefonunda ByLock mu çıktı? 18 Fikri Işık'ın kızının telefonunda ByLock şoku
Nihat Doğan yine çileden çıktı 19 Nihat Doğan yine çileden çıktı
Genelkurmay bu 7 olaydan çok rahatsız 20 Genelkurmay bu 7 olaydan çok rahatsız