Abone Ol

Zuhal Topal çok sinirlendi! Bundan sonra...

Hafta içi her gün Star Tv ekranlarında yayınlanan “Zuhal Topal’la” programına Naz’ın stüdyoya dönüp, Ali ile ilgili yaptığı açıklama damga vurdu.

Zuhal Topal çok sinirlendi! Bundan sonra...

Geçtiğimiz günlerde Ali’nin, Gamze isimli talibini tanımak istemesi üzerine gözyaşları içinde programdan ayrılan Naz, bugün stüdyoya geri döndü.

Ali için programda kaldığını açıklayan Naz; “Gamze ile olmayacağını söylemiştim. Olmadı, kimseyle de olmayacak; çünkü Ali beni seviyor” sözleriyle Ali’nin, kendisini sevdiğini iddia etti.

Naz’ın sözlerine sinirlenen Ali, Naz’a; “Sen neden geri geldin? Benim kafamı karıştırmak için mi geldin? Ben dün bir açıklama yaptım ‘Naz defterini kapattım’ dedim. Biz seninle olmayacağız. Benim yoluma çıkma! Burada kalıp locada oturacaksan, benim için kalma” diyerek, tepkisini ortaya koydu.

Zuhal Topal çok sinirlendi! Bundan sonra... - Resim: 1

Araya giren Zuhal Topal; “Ali’ye kararından emin olup, olmadığını” sordu. Ali’nin kararından emin olduğunu söylemesi üzerin Topal; “Ali, o zaman ne burada ne de dışarıda Naz’la bağlantı kurma. O da yanlış anlıyor. Mademki istemiyorsun, bundan sonra Ali ve Naz duymak istemiyorum” dedi.

Duygularından emin olduğunu söyleyen Ali, “Bir daha böyle bir şey olmayacak” derken, Naz da locada kalmak istediğini açıkladı.