Abone Ol

Yunus Günçe ve Atakan: Semih çok laf taşıyor, dedikoducu!

Yunus Günçe ve Atakan Arslan, ünlüler takımına sonradan katılan Semih Öztürk'ün yarışmacılar arasında laf taşıdığını iddia ettiler. Takıma ihanet ile suçlanan Semih ise birbiri hakkında sürekli sert ifadeler kullanan ikiliyi eleştirdi.

Semih çok laf taşıyor, dedikoducu!

'Survivor 2016' yarışmasında büyük finale kısa süre kalırken, takım içindeki huzursuzluklar da artıyor. Son olarak Semih Öztürk'ü hedef alan Yunus Günçe, "Çok laf taşıyor, çok dedikoducu" dedi.


"PRİM YAPMAYA ÇALIŞIYOR"

Yunus Günçe ile arası iyi olmamasına karşın Semih konusunda aynı düşünen Atakan Arslan, "Konseyde söyledim işte. Benim İbrahim'le aramda olan hukuk gereği ben konuşurum. İbrahim'e ağzıma gelen her şeyi söyleyebilirim. İbrahim de zaten bana bir şey diyemez. O bundan prim yapmaya çalışıyor anladın mı?" ifadelerini kullandı.

Takım arkadaşı Atakan'ın, daha önce yaptığı sert açıklamalara vurgu yapan Semih Öztürk ise "Pergelle çevirsek kendi yörüngelerini bulamazlar, yamuk adam... Bu tarz şeyler dememiş miydi? Yunus da aynı şekilde. Sağ salim bir şekilde yarışmayı bitirelim de ben bu muhabbetleri görmek istemiyorum artık. Çünkü bana çok ters şeyler" şeklinde konuştu.

milliyet