Abone Ol

Yılın aşkı patladı!!! Gülşen ve Reha Muhtar birlikte Fransa tatilinde!!!

Erol Köse ile yaşadıklarını canlı yayın Pişti'de anlatan Gülşen ile ünlü gazeteci Reha Muhtar arasında programdan sonra aşk başlamış. Ünlü çift şu anda nerede?

Yılın aşkı patladı!!! Gülşen ve Reha Muhtar birlikte Fransa...

Pop müziğin ünlü ismi Gülşen, uzun bir süredir yapımcı Erol Köse ile yaşadığı 'Yasak aşk' ile gündemdeydi.

Evli bir erkekle aşk yaşadığı için birçok kişi tarafından ağır bir dille eleştirdiği günlerde Gülşen, Beyaz, Demet Akbağ, Hülya Avşar ve Reha Muhtar'ın olayları masaya yatırdığı "Pişti" programına katılarak yaşadıklarını anlatmıştı. Gülşen'in o gün programa bağlanması yeni bir aşkın da filizlenmesine neden oldu. Program sonrası Reha Muhtar ile Gülşen sık sık telefonlaşmaya ve buluşmaya başladı. Gülşen, attığı her adımdan Reha Muhtar'ı haberdar ederken, sunucunun da ona 'Bebeğim' diye hitabı dikkatlerden kaçmadı.

FRANSA'DA TATİL

Reha Muhtar'la Gülşen, dün 13.55'te THY ile "Business Class"ta seyahat ederek Nice'e uçtu. Nice Havaalanı'nda onları "32 BKF 06" plakalı, özel şoförlü, son model siyah bir Mercedes bekliyordu. Meraklı gözlerden rahatsız olsalar da lüks arabanın arka koltuğuna oturan Reha Muhtar ile Gülşen, oradan Antibes'e gittiler. Antibes Caz Festivali'ne katılan ikili, gün boyu şehri gezip etkinliklere katılıyor. Gülşen ve Reha Muhtar daha sonra Monaco'ya geçecek.