Abone Ol

Yılanın başı Fetullah Gülen öldü mü? Nedim Şener'den çok konuşulacak iddia

Fetullah Gülen öldü mü? Sorusu günlerdir Türkiye'nin gündemini meşgul ederken gazeteci Nedim Şener'den çok konuşulacak bir iddia geldi. ABD topraklarında bir ölüyü saklayamayacaklarını belirten gazeteci Şener, FETÖ terör örgütünün lideriyle ilgili "Bir iki gün içinde öldü haberini alabiliriz." ifadelerini kullandı.

Yılanın başı Fetullah Gülen öldü mü? Nedim Şener'den çok konuşulacak iddia

FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'le ilgili 'öldü' iddiası günlerdir Türkiye'nin gündemini meşgul etmeye devam ederken ortaya atılan 'kaçırıldı' iddiaları da çok konuşulmuştu. Terör örgütü lideri Fethullah Gülen'e ne olduğuyla ilgili bilinmezlik sürerken Hürriyet Gazetesi yazarı Nedim Şener'den çok konuşulacak bir iddia geldi.

BİR İKİ GÜN İÇİNDE ÖLDÜ HABERİNİ ALABİLİRİZ

tv100'deki Başak Şengül ile Doğru Yorum'da programına katılan gazeteci Nedim Şener, Gülen'in yaşadığını ancak 1-2 gün içinde öldü haberinin alınabileceğini söyledi.

ABD TOPRAKLARINDA BİR ÖLÜYÜ SAKLAYAMAZLAR

Başak Şengül'ün, "Bu haberi verecekler mi?" sorusunu yanıtlayan Şener, şu ifadeleri kullandı:

"Mutlaka verecekler çünkü bu belirsizlikle yaşayamazlar ve ABD topraklarında bir ölüyü saklayamazlar. Kaçırma hadisesinde, güvenli bir yere götürmelerinin nedeni o ölüm sonrası Barbaros Kocakurt'un yöneticisi dedirtmek için zaten. Yoksa çiftlikte kalsaydı herkese açık herkesin girip çıkabildiği, herkesin huzurunda görünürdü. Çok kilit bir kadro tarafından asude bir yere götürüldü ki orada 'örgütün lideri bundan sonra budur herkes buna biat edecek' dedirtmek amacıyla başka bir plan yok burada."

PENSİLVANYA'DAKİ ÇİFTLİĞİ GÖRÜNTÜLENMİŞTİ

AA, geçtiğimiz günlerde FETÖ'nün karakutusu olan ve Fetullah Gülen'i çiftlikten kaçırdığı iddia edilen Cevdet Türkyolu ile kızlarına ait evlerin bulunduğu bölgeyi de havadan görüntülemişti. Çiftliğe yaklaşık 5 dakika mesafede bulunan bölgede FETÖ'ye ait Gurbet Cemetery isminde ve ABD'de ölen örgüt elebaşlarının gömüldüğü bir de mezarlık bulunuyordu.