Abone Ol

Yeni Akit'e göre Recep İvedik'te başörtülü kadınlara hakaret edilmiş

Cem Yılmaz’ın yeni filmine yandaşlardan gelen “izlemiyorum” kampanyasının ardından şimdi de Şahan Gökbakar hedefe konuldu.

Yeni Akit'e göre Recep İvedik'te başörtülü kadınlara hakaret edilmiş

Yeni Akit gazetesinden Hacı Yakışıklı, bugünkü “Recep İvedik 6’ya gitmeyeceğim” başlıklı yazısında “Meselemiz sinema filmleri değil! Dikkat edin; Avrupa’daki polisler ülkelerinde yaşayan Türkleri bazı olaylarda PKK sempatizanlarının taşlı sopalı saldırılarından tam olarak koruyamıyor.

O PKK’lılar bugün Türklere saldırırken sert tedbirlerle engel olmazsanız yarın Avrupa şehirlerinde sokaklar molotofla yanar! Köpeğine sahip çık Avrupa! İtine sahip çık Almanya, Fransa, İsveç! Beslediklerinize itina ile sahip çıkın, yoksa sizi de ısırırlar!” ifadelerini kullandı.

“BAŞÖRTÜLÜ YAŞLI BİR KADINCAĞIZA ‘KALK S.KTİR GİT’ DİYE KÜFÜRLER ETTİRİLDİ VE…”

“Cem Yılmaz’ın önceki filmi ilk 3 günde 1 milyon 331 bin kişi tarafından izlenirken, son filmi 276 bin kişi tarafından izlendi! Yani gişede çakıldı! Millete sırtını dönenlere millet de sırtını döndü!” diyen Hacı Yakışıklı, şöyle devam etti:

“Çağrıyı benim yapmış olmamın önemi yok! Önemli olan bazı konularda ortak hareket etme kabiliyetine sahip olmak! Kalbinde iman ateşi yanan kardeşler olarak birlik olmazsak bu devranın zalim yöneticileri bizi ve evlatlarımızı ruhsal bataklığa sürükler; birbirimizin ‘toplumsal derdine’ sahip çıkalım!

Bu benim şahsi meselem değil, hepimizin meselesi! Biz sessiz yığınlarız ama Allah’a el açıp ‘minareleri ezansız bırakma’ diye dua eden kişileriz, kardeşiz, biz ortağız! Rabbim, kendinden başkasına el açtırmasın!

Şimdi de 8 Kasım’da Şahan Gökbakar’ın oynadığı Recep İvedik 6 vizyona girecek!

Bu filmi niye izleyelim? Gülmek için mi? Recep İvedik 2 filminde başörtülü yaşlı bir kadıncağıza ‘kalk s.ktir git’ diye küfürler ettirildi ve buna güldük öyle mi? Amacım Şahan efendiyi karalamak falan değil, ama durum budur!

Çocuklarınıza dikkat edin! Daha önce; ‘Ninem olmasan ağzını burnunu kırarım’ sözleri olan Recep İvedik filminde şimdi neler çıkacak karşılarına! Nesiller böyle bozuluyor. Önce şaka, sonra bilinçaltı, sonra uygulama!

Para verip filme gönderdiğiniz çocuğunuz izlediklerini örnek alıp size; ‘Annem babam olmasaydınız şimdi ağzınızı burnunuzu kırardım’ derse yine gülecek misiniz?”