Abone Ol

Yay burçlarını Kasım ayında neler bekliyor? Şok yorum

Astoroloji yazarı Dinçer Güner Yay burçları için Kasım ayı yorumunda bulundu.

Yay burçlarını Kasım ayında neler bekliyor? Şok yorum

Dinçer Güner Sözcü'deki sayfasında Yay burcu ile ilgili yorumlarda bulundu. İşte Dinçer Güner'in yay burcuyla ilgili yazısı:

Merkür 5 Kasım günü Yay burcunda geçiş yapıyor. Geri hareketi, ileri hareketi derken 11 Ocak 2018’e kadar bu burçta seyahat edecek. Merkür genel olarak iletişim, yazışma, bilgi aktarımı, ifade, elektronikler, resmi evraklar, eğitim, seyahat, ticaretle ilgili konuları sembolize eder. Fakat bu dönemde özellikle detay gerektiren işlerde başarı şansını yakalamak çok düşüktür.

Merhaba Arkadaşlar;
Merkür 5 Kasım günü Yay burcunda geçiş yapıyor ve geri hareketi ileri hareketi derken 11 Ocak 2018'e kadar bu burçta seyahat edecek. Merkür genel olarak iletişim, yazışma, bilgi aktarımı, ifade, elektronikler, resmi evraklar, eğitim, seyahat, ticaretle ilgili konuları sembolize eder.

Merkür Yay burcuna geçiş yaptığında buradan şunu anlamamız gereklidir; Merkür Yay gibi davranmaya çalışacak. Bunun ne demek olduğunu madde madde açıklamaya çalışacağım sizlere. Fakat unutmadan şunu da söylemeliyim, Merkür Yay burcunda rahat etmediği, zararlı dediğimiz pozisyondadır. Öncelikle Merkür Yay burcunda iken zararlı olmasının sebebi düşüncelerin, fikirlerin tek bir noktaya odaklanılmakta zorluk yaratacağındandır. Detay gerektiren işlerde bu dönem başarı şansı yakalamak düşüktür. Özellikle ön yargı engeline sık sık takılabiliriz. Tarafsız ve objektif düşünmek bu süreçte zordur. Hatta fanatizme varan düşünceler yüzünden ortaya çıkan büyük tartışma ve kavgalar söz konusu olabilir. Kelimeleri kullanırken, ifade ederken dikkat edin. En ufacık bir kelime büyük bir soruna, yangınlara dönüşebilir. Aşırı optimist, hevesli ve karar verme konusunda fazlaca aceleci olmaya eğilimliyiz demektir.

Merkür 5 Kasım günü Yay burcunda geçiş yapıyor ve geri hareketi ileri hareketi derken 11 Ocak 2018'e kadar bu burçta seyahat edecek. Merkür genel olarak iletişim, yazışma, bilgi aktarımı, ifade, elektronikler, resmi evraklar, eğitim, seyahat, ticaretle ilgili konuları sembolize eder.
Bu dönemde unutkanlıklar yüzünden başımız sık sık derde girebilir, bilginiz olsun. En iyi mizah haberleri çıkabilir. Bizleri en çok güldürebilecek olan haberler, en güçlü etkisi olan karikatürler bu süreçte ortaya çıkabilir. Tabii yaşadığımız dönemi düşününce aklıma ilk gelen acaba mizahçı ve karikatüristlerle ilgili yasal bir takım baskılar gelebilir mi diye düşünmeden edemedim. Merkür’ün Yay burcundaki döneminde yapacağınız organizasyonlarda son dakika aksilikleri için şimdiden hazırlıklı olun. En gereksiz saçma sapan detayları unutulması yüzünden organizasyonlarınız keyifsiz geçmesin. Bu süreçte vize, pasaport işlerinizi halledebilirsiniz. İthalat için girişimlerde bulunmak, şirket açmak için uygun dönemdir. Yurt dışına seyahatler, yabancı kültürler ve inançlar hakkında daha fazla okumak, bilgi sahibi olmak için güzel bir süreçtir.

Çok fazla hukukla ilgili konularda haberler okuruz. Hukuksal konular, avukatlar, yargı…vb ama Merkür zararlı yerleşimde olduğundan, umarım bunlar negatif haberler olmaz. Hukuksal konularda destekleyici, olumlu etkiler söz konusu olabilecektir. Bol bol bulmaca çözebilir veya zihin egzersizleri yapabilirsiniz. En güzel tarafı, araştırma yapmak, okumak, yeni bilgi sahibi olmak için idealdir. Yine bu dönemde yabancı dil eğitimine başlamak için de harikadır açıkçası!

Sevgiler…