Abone Ol

Yasak Elma'da Çağatay ve Bahar'ın Yatak Sahnesi Sosyal Medyayı Salladı

Yasak Elma, yayınlanan son bölümündeki müstehcen sahne ile olay oldu. Yasak Elma, 95. bölümünde Nilperi Şahinkaya ile Berk Oktay'ın yatak sahnesi dikkat çekti.

Yasak Elma'da Çağatay ve Bahar'ın Yatak Sahnesi Sosyal Medyayı Salladı

Kadrosuna dahil ettiği Erdal Özyağcılar, Berk Oktay ve Güney Kalkan'ın ardından entrikanın dozunun gittikçe arttığı dizide, genç oyuncu Nilperi Şahinkaya ile Berk Oktay'ın yatak sahnesi son bölüme damgasını vurdu.

Bahar karakterine hayat veren Şahinkaya, fırtınalar estiren dizinin entrika dozunu ihanet sahnesi ile ikiye katladı. Hasan Ali'nin ölen eşi Filiz'in yeğeni Bahar'ı canlandıran oyuncu, son bölümde Yıldız'ın eşi Çağatay rolündeki Berk Oktay'la yatak sahnesi izleyenlerin karşısına çıktı.

Çağatay ile Bahar'ın sevişme sahnesi sosyal medyada gündem oldu.

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Dizide yaşadıkları aşkla gündemden düşmeyen Yıldız ve Çağatay, yaşadıkları son olaydan sonra ayrılık kararı aldı. Yıldız'a laf gelmemesi için ayrılık kararını bir kaç ay sonra açıklayacağını söyleyen Çağatay, evi terk etti. Bir otelin barında içki içtiği sırada Çağatay'ın yanına dertleşmek giden Bahar, onunla beraber içerek Çağatay'ın daha da sarhoş olmasını sağladı.

Sarhoş olduktan sonra Bahar'ın yardımıyla odaya çıkan Çağatay, uyandığında karşılaştığı manzara sonrası şaşkına döndü. Yaşadığı durum karşısında ne yapacağını bilemeyen Çağatay'ın, Bahar'a karşı ne tutum sergileyeceği merak konusu olurken, Yıldız'ın durumdan haberdar olup olmayacağı ise henüz bilinmiyor.