MedyaFaresi MedyaFaresi

Yasak Elma Yıldız Kahkahaya Boğdu: Kestane Balının Diyarı Zonguldak'tan...

"Öncelikle kestane balının diyarı Zonguldak'tan tüm dünyaya selamlar" sözleri dizi sektörünün de diline dolandı. Son olarak Yasak Elma dizisinde Yıldız karakterinin esprisi sosyal medyayı çalkaladı.

Eklenme: 07 Aralık 2021 10:09 - Güncelleme: 07 Aralık 2021 10:14

Esra Erol'un programına katılan Gülay Pazarlı isimli kadın, kocasının kendisini başka bir kadınla aldattığını öne sürmüştü. Yayında eşi ile yüzleşen Pazarlı, stüdyoda kendinden geçerek kocasına isyan etmişti.

Gülay Pazarlı'nın herkesin yüreğini dağlayan sözleri sonrasında sıra görüntülü bağlantı ile yayına katılan kocasına geçmişti. Karısının isyanını umursamayan kocanın gayet rahat bir şekilde söze, "Öncelikle kestane balının diyarı Zonguldak Gökçebey Pazarlıoğlu köyünden tüm dünyaya selamlar" diyerek girmesi sosyal medyada gündem oldu.

DİZİDE DE İŞLENDİ

Sosyal medyada sık sık dönen espri, son olarak dizilere de sirayet etti. Fox TV'nin ilgiliyle izlenen dizisi Yasak Elma'da da kimsenin dilinden düşürmediği espri işlendi. Eda Ece'nin canlandırdığı Yıldız karakterinin bir sahnede, gazetecilere verdiği röportaj sırasında, "Öncelikle kestane balının diyarı Zonguldak'tan tüm dünyaya selamlar" diyerek başlaması diziyi takip edenleri güldürdü. O sahnenin yayınlanmasından kısa süre sonra görüntüler viral oldu.

İşte o sahne…