Abone Ol

Yargı'nın 15. Bölümünden Fragman Yayınlandı! Heyecan Dorukta!

Kanal D ekranlarının popüler dizisi Yargı'nın yeni bölümünden fragman yayınlandı.

Yargı'nın 15. Bölümünden Fragman Yayınlandı! Heyecan Dorukta!

Başrollerinde Pınar Deniz ile Kaan Urgancıoğlu’nun bulunduğu Yargı, yeni bölümüyle yine izleyenleri ekrana kilitledi. Vatandaşlar, Yargı son bölümde yaşananları merak ediyor. Kısa sürede reytinglerin zirvesine oturan Yargı 14. bölüm özeti ve yeni bölüm fragmanı...

Yargı Son Bölüm Özeti

Ceylin’den bir türlü haber alamayan Ilgaz deliye dönmüştür. Ceylin’i iyice tanımış olan Ilgaz için artık onun gibi düşünebilmek ve yaptıklarını anlamlandırabilmek hiç de zor değildir.

Bir yandan adli olarak Engin’in kaçışı ile alarma geçen emniyet güçleri diğer yandan da Ceylin’in kaybı ile de uğraşmak için seferber olurlar. Hepsini uykusuz geceler ve gündüzler beklemektedir.

Engin’i kimin zehirlediği bulmacası henüz çözülmeden bir de kimin kaçırmış olabileceği sorusu ortaya çıkmıştır artık. Bu süreçte bazıları sırları uğruna kader birlikteliği yaparken, bazıları için ise yolun sonu apaçık gözükmektedir.

Şimdiye kadar tüm zorlukları kendi başına aşmaya alışkın olan Ceylin artık içinden çıkılması güç bir düğüm içerisindedir. Onu Ilgaz ile her defasında bir şekilde yan yana getiren kader bu kez ikisini birbirlerine kopmaz iplerle kenetleyebilecek midir?