Abone Ol

Yapımcılar Aleyna Tilki'nin peşinde!

16 yaşında olmasına rağmen müzik dünyasına hızlı bir giriş yapan Aleyna Tilki, yapımcıların hedefinde! Hem şarkıları hem de söylediği sözlerle dikkat çeken Tilki, projelere sıcak bakıyor.

Yapımcılar Aleyna Tilki'nin peşinde!

Akşam'da yer alan habere göre 2016’da piyasaya çıkardığı ‘Cevapsız Çınlama’ isimli şarkıyla listelerin zirvesine çıkan ve 16 yaşında sahneye çıkması sebebiyle bir anda ülke gündemine oturan Aleyna Tilki, şimdi de film yapımcılarının hedefinde.

Yeteneği ve yorumuyla birlikte, yakaladığı popülerlik sebebiyle sosyal medyada milyonlara hitap eden genç şarkıcıya senaryo üzerine senaryo geliyor. Keyifli olabilecek bir projede yer almak istediği öğrenilen Tilki, tüm senaryoları bizzat okuyor.

Değerlendirmeleri ekibiyle birlikte gerçekleştiren Tilki’nin önümüzdeki sezon beyazperdede boy göstermesi an meselesi...

Sevilen bir gençlik romanı olan 'Kötü Çocuk’un sinemaya uyarlanmasıyla alakalı çektiği videoyla bir anda sosyal medya gündemine oturan Tilki, önümüzdeki günlerde kendi filmi için kamera karşısına geçebilir...