Abone Ol

Vatanım Sensin 37. yeni bölüm fragmanı heyecan dolu!

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Perşembe akşamları seyircisini ekrana kilitleyen Vatanım Sensin 37. yeni bölümü çok heyecanlı.

Kanal D'nin ilgiyle izlenen dizisi Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Vatanım Sensin 37. bölümde neler olacak izleyiciler merakla bekliyor. Vatanım Sensin 37. yeni bölümüyle 14 Aralık Perşembe günü 20.00'de Kanal D'de...

VATANIM SENSİN 37. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Vatanım Sensin 37. Bölüm Fragmanı yayında! Dağıstanlı, Yunanları püskürtmek için hazır bekliyor! Seher'in hedefi Cevdet oluyor!
Filippos, vatan hainlerini öldüreceğini Cevdet'e söyleyerek Yunan ordusunu harekete geçmek üzere ileri sürer. Yunan'ın geldiğini duyan Dağıstanlı, onları püskürtmek için hazır bekleyecektir. Dağıstanlı ile aynı safta çarpışacağını belirten Tevfik, vatan için ölmeye hazır olduğunu söyler.

Türkler arasında çıkan isyanı durdurmak için Cevdet'in Dağıstanlı'nın yardımına ihtiyacı vardır. Leon, bu haksız savaşı durdurmak için her şeyini ortaya koymaya hazırdır. Hilal, Leon'un bu hareketini onaylamasada engel olamayacaktır. Kerim'in ölümünden sonra Seher, hedefine Cevdet'i alır.  Cevdet, annesinin ve kızlarının gözleri önünde Seher'in silahından çıkan kurşunla ölecek mi?