MedyaFaresi MedyaFaresi

Vatanım Sensin'de Azize ve Cevdet öpüşüyor

Vatanım Sensin'in yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Geçtiğimiz hafta Miralay Tevfik tarafından vurulan Eşref Paşa'nın mektubu Azize Hemşire'ye ulaşıyor. Hilal ve Leon'un duyguları, mektuplarla kelimelere dökülüyor!

Eklenme: 29 Mart 2017 10:33 - Güncelleme: 29 Mart 2017 12:00

Vatanım Sensin 21. bölüm 2. fragmanı izleyicileriyle buluştu. Dizinin perşembe akşamı ekrana gelecek olan 21. bölümünde; Miralay Tevfik tarafından vurulan Eşref Paşa'nın yazdığı mektup Azize Hemşire'ye ulaşacak. Tevfik'in haince Eşref Paşa'yı öldürmesi akabinde Azize'ye çok önemli bilgilerin yer aldığı bir mektup gelir. Bu gelen mektup Eşref Paşa'nın Cevdet ile alakalı tüm gerçekleri izah ettiği bilgileri barındırır.  Öte yandan Hilal'in Leon'u vurması yeni başlangıçlara temel olur. Öncelikle Hilal'in duygularını açması akabinde Teğmen Leon'da duygularını satırlara döker. Fakat Hilal'in yol arkadaşı bu olay sonucunda Yunanların elindedir. Azize bu gerçeklerden sonra Cevdet'i affedecek mi? Azize, Cevdet'in tüm gerçeklerini öğrendikten sonra onunla yeniden bir hayata başlayacak mı? Vatanım Sensin, heyecan dolu yeni bölümüyle 30 Mart Perşembe akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

Vatanım Sensin’de duygu dolu anlar yaşanacak. Vatanım Sensin 21. bölüm duygu dolu sahnelerle izleyici etkilyecek. Leon ile Hilal’in aşkı ilerlemeye devam ederken artık Hilal’de içindeki aşkı gizlemiyor. Leon, Yıldız’la arasında hiçbir şey olmadığını açıklıyor. Cevdet ve Azize cephesinde de önemli gelişmeler yaşanıyor. Eşref Paşa’nın ölmesiyle Azize’ye ulaştırılan pusulada yazılanlar Azize ile Cevdet’i yeniden birleştiriyor.

VATANIM SENSİN YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?
Hilal ve Leon’un duyguları, mektuplarla kelimelere dökülüyor! Azize, Cevdet’in tüm gerçeklerini öğrendikten sonra onunla yeniden bir hayata başlayacak mı?
Hilal’in Leon’u vurması yeni başlangıçlara temel olur. Öncelikle Hilal’in duygularını açması akabinde Teğmen Leon’da duygularını satırlara döker. Fakat Hilal’in yol arkadaşı bu olay sonucunda Yunanların elindedir.
Tevfik’in haince Eşref Paşa’yı öldürmesi akabinde Azize’ye çok önemli bilgilerin yer aldığı bir mektup gelir. Bu gelen mektup Eşref Paşa’nın Cevdet ile alakalı tüm gerçekleri izah ettiği bilgileri barındırır. Azize bu gerçeklerden sonra Cevdet’i affedecek mi?