MedyaFaresi MedyaFaresi

Uzaydan Gelen Fırtına filmi konusu nedir? Uzaydan Gelen Fırtına oyuncuları

Uzaydan Gelen Fırtına filmi konusu ve oyuncuları sosyal medyada merak konusu oldu. Başrollerinde Gerard Butler, Jim Sturgess, Abbie Cornish gibi oyuncuların yer aldığı Uzaydan Gelen Fırtına’nın konusu nedir? Hangi kanalda saat kaçta?

Eklenme: 02 Temmuz 2020 14:57 - Güncelleme: 02 Temmuz 2020 15:10

Uzaydan Gelen Fırtına bu akşam yeniden izleyici karşısına çıkıyor. Uzaydan Gelen Fırtına oyuncuları ve konusu araştırılan konular arasında yerini aldı.

Başrollerinde Gerard Butler, Jim Sturgess ve Abbie Cornish'in olduğu film 2017 yılı yapımıdır.

Bilimkurgu, aksiyon türlerinde olan filmde Dünya çapında bir jeostrome yaklaşmaktadır ve dünyadaki her şeyi silip süpürmeden önce bir çözüm yolu bulunmazsa her şey yok olacaktır.

UZAYDAN GELEN FIRTINA FİLMİ KONUSU

Dünya'nın önde gelen liderleri, eşi benzeri görülmemiş bir dizi doğal felaket dünyayı tehdit ettikten sonra, küresel iklimi kontrol etmek ve herkesi güvende tutmak için karmaşık bir uydu ağı oluşturmak üzere bir araya gelirler.

Fakat bir şeyler ters gider ve Dünya'yı korumak için yapılan sistem ona saldırmaya başlar. Dünya çapında bir jeostrome yaklaşmaktadır ve dünyadaki her şeyi silip süpürmeden önce bir çözüm yolu bulunmazsa her şey yok olacaktır.

Yönetmen : Dean Delvin

Yapım Yılı: 2017  

Türü: Bilimkurgu, Aksiyon

Oyuncular: Gerard Butler, Jim Sturgess ve Abbie Cornish

Kon: Dünya'nın önde gelen liderleri, eşi benzeri görülmemiş bir dizi doğal felaket dünyayı tehdit ettikten sonra, küresel iklimi kontrol etmek ve herkesi güvende tutmak için karmaşık bir uydu ağı oluşturmak üzere bir araya gelirler. Fakat bir şeyler ters gider ve Dünya'yı korumak için yapılan sistem ona saldırmaya başlar. Dünya çapında bir jeostrome yaklaşmaktadır ve dünyadaki her şeyi silip süpürmeden önce bir çözüm yolu bulunmazsa her şey yok olacaktır.

Başrollerinde Gerard Butler, Jim Sturgess ve Abbie Cornish'in olduğu "Uzaydan Gelen Fırtına" filmi Kanal D'de!