MedyaFaresi MedyaFaresi

Üvey oğul ilişkisi olay olmuştu: Evrim Alasya Kırmızı Oda'dan ayrılıyor

TV8'in yeni dizisi Kırmızı Oda'daki başarılı performansıyla adından söz ettiren Evrim Alasya'nın ayrılık kararı aldığı yönündeki haberler magazin kulislerine bomba gibi düştü.

Eklenme: 14 Ekim 2020 16:38 - Güncelleme: 14 Ekim 2020 16:47

Gerçek hayat hikayelerinin anlatıldığı Kırmızı Oda dizisindeki Meliha karakteriyle kısa sürede gündem olan Evrim Alasya, son bölümün finalinde tekneden atlamak üzerindeydi. Meliha kendini atacakken öldüğünü sandığı kızı arkasında beliriyor. Meliha'nın o tekneden atlayıp ölecek mi, yoksa kızı Melek'e kavuşup hayatına devam mı edeceği merak konusu oldu.

BAŞKA BİR DİZİYLE Mİ ANLAŞTI?

Evrim Alasya'nın ekrana gelen son bölümün ardından diziye veda edeceği söylentisi magazin kulislerinde konuşulmaya başlandı. Oyuncunun diziden ayrılıp Demet Akbağ, Yusuf Çim, Bekir Aksoy gibi isimlerin rol aldığı Şahmeran dizisinde oynayacağı ileri sürüldü. Başarılı oyuncu hakkındaki haberlerin ardından henüz bir açıklama yapmadı.

ÜVEY ANNE VE OĞULUN AŞKI TARTIŞMA YARATMIŞTI

Kırmızı Oda'daki üvey anne ve oğulun aşkı tartışma yarattı

Star yazarı Sibel Eraslan köşesinde Evrim Alasya'nın Kırmızı Oda'da canlandırdığı Meliha karakterinin üvey oğluyla ilşki yaşamasına tepki göstererek ''Zira dizide sürekli namaz kılan, mevlit okuyan bir kadının yaşadığı bir çıkmazdır bu, yani toplumun her katmanında rastlayabileceğimiz, güvenebileceğimiz, komşumuz, akrabamız olabilecek bir kadındır bunu yaşayan...'' şeklinde yazmıştı.