Abone Ol

Utangaçlara seks önerileri

Uygulamanız gereken taktikleri öğrenip hemen bu gece tatbik etmelisiniz.

Utangaçlara seks önerileri

Şimdiye kadar hep 'iyi kız' oldunuz. Seksle ilgili herhangi bir konu geçtiğinde yüzü kızaran, bu konuların konuşulması bir yana, yatak odası sınırlarından dışarı çıkmaması gerektiğine inanan...

Ama artık siz de gerçeklerin farkındasınız, rutinin içinde boğulmak istemiyorsunuz. Seks hayatınızın heyecan seviyesini bir tık yukarı çekmek niyetindesiniz.

Evet, biliyoruz, partnerinizle bunu konuşmaktan çekiniyorsunuz. Öyleyse uygulamanız gereken taktikleri öğrenip hemen bu gece tatbik etmelisiniz.

Hadi ama, seks konusunda fazla 'açık' olmayabilirsiniz fakat neticede siz de bir kadınsınız. Fanteziler kurduğunuz için kendinizi suçlu hissetmeyin. Bazen kendinizi başkalarının yerine koymak cesur adımlar atma konusunda işe yarayabilir. Mesela "Sex and the City"nin Samantha'sı şimdi yatakta olsa ne yapardı diye hayal edip, onun 'seksi' imajını kendi üstünüze almayı deneyin.

Daha seksi olan 'siz' imajını zihninizde sıkıca tutun ve partnerinizle 'işe' koyulduğunuzda utangaç kız yerine onu hayata geçirin.

Elbette sert pornografik öğeleri hayatınıza dahil edin demiyoruz, ama işe yarar tavsiyeler veriyoruz. Nasıl mı? Bir çift siyah seksi topuklu ayakkabı ya da onun gözlerini bağlayabileceğiniz bir ipek eşarp yeterli daha ateşli bir sevişme için.

Bu iki basit yardımcıdan birini seçerek partnerinize heyecan seviyesi yüksek bir sevişme yaşatabilirsiniz. Unutmayın, hiçbir erkek topuklu ayakkabının cazibesine kayıtsız kalamaz

Ofiste yetiştirmeniz gereken işler, aile içi can sıkıcı meseleler, sizi bekleyen uzun alışveriş listesi... Bir dakika, peki ya bütün bu rutin işlerin arasında partnerinizle aranızdaki romans? Unutmayın, romantizm, ateşli bir seks hayatı için "anahtar" niteliğindedir. Öyleyse gün içinde telefonuna birkaç tane üstü örtülü romantik görünümlü seksi mesaj gönderin ki o da kendini bu akşamki buluşmaya hazırlasın.

Bir mesaj örneği: "Yeni aldığım siyah elbiseyi bu akşam senin için giyeceğim diye sabırsızlanıyorum. Seni seviyorum." Göreceksiniz, o elbiseyi giydiğinizde, üstünüzden çıkması çok uzun zaman almayacak!

Siz hep 'iyi kızsınız', değil mi? Ve muhtemelen sevişmelerinizin çoğunu yatak odanız sınırları dahilinde düzenli planlanmış zamanlarda gerçekleştiriyorsunuz; mesela sadece cumartesi akşamları... Bu defa bir değişiklik yapmaya ne dersiniz?

Örneğin onu işten eve döndüğünde çıplak bedeniniz üzerine giydiğiniz sabahlığınızla karşılayıp salondaki koltuğa götürerek ya da sabah duşunda sinsice yanına sokulup banyoda aktivitelerde bulunarak...

Spontane yapılanlar her zaman daha heyecan vericidir. Göreceksiniz, siz de partneriniz de hayal kırıklığına uğramayacaksınız!

Seks hakkında aklınızdan geçenleri kız arkadaşlarınızla paylaşma konusunda bir çekinceniz yok. Ama iş bunları partnerinize açmaya gelince süper utangaçsınız. Öyleyse zaman kaybetmeden arzularınızı onunla paylaşmaya başlayın.

Mesela, "Yavaş gittiğinde daha çok zevk alıyorum" ya da "x pozisyonunu deneyelim mi?"... Bu örnek dilek listesini partnerinizden beklentilerinizi gözden geçirerek uzatabilirsiniz. Sonra bu listeyi onunla paylaşmayı unutmayın!