Abone Ol

Türkiye'yi sarsan tavuğa tecavüz dehşeti: Asıl bu canileri uyutun

Türkiye bunu da gördü: Mersin'de yaşandığı iddia edilen tavuğa tecavüz olayı, sosyal medyada büyük tepki topladı. Olayın ardından ünlü sanatçı Haluk Levent de konuyla ilgili bir paylaşımda bulundu. Levent, "Yerini bilen var ise bizlerle irtibata geçsin" dedi.

Türkiye'yi sarsan tavuğa tecavüz dehşeti: Asıl bu canileri uyutun

Mersin’in Toroslar ilçesinde bir şahıs tavuğa tecavüz ederken görüntülendi. O anlar cep telefonu kamerası ile görüntülenirken mahalle muhtarı ile birlikte polis ekiplerine şikayette bulundu.

Mersin Emniyet Müdürlüğü ekipleri, yapılan şikayet üzerine harekete geçerek sapığı gözaltına aldı. İmece Gazetesi’nin haberine göre; emniyette ifadesi alınan M.S isimli şahıs 'bir anlık hislerinin kurbanı' olduğunu iddia etti.

Tutuklama istemiyle Mersin Cumhuriyet Savcılığına sevk edilen M.S. isimli şahıs, “Hayvana kötü muamele ve cinsel istismar” suçundan çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Görüntülerin sosyal medyada yayınlanması üzerine Haluk Levent de bir paylaşımda bulunarak “Mersinde tavuğa tecavüz videosunu izledim az önce. Buraya videoyu koyamıyorum. Ama yerini bilen var ise bizlerle irtibata geçsin lütfen, Büyük ihtimal ile ölür ama hızlı davranırsak Kemalpaşadaki çiftlikte ameliyata alabiliriz.” ifadelerini kullandı.

İŞTE HALUK LEVENT'İN PAYLAŞIMI: