MedyaFaresi MedyaFaresi

Türkiye’nin aylardır konuştuğu Leyla Atay, Esra Erol'a katıldı

Adana Meydan Hastanesinde doğan bebeklerin kaçırıldığı olayında kilit isim Leyla Atay canlı yayına katıldı.

Eklenme: 03 Mart 2018 14:21 - Güncelleme: 03 Mart 2018 14:23

Adana Meydan Hastanesinde doğan bebeklerin kaçırıldığı iddiası, Esra Erol’da programından yayılıp gündeme bomba gibi düşmüştü. Reşit, biyolojik ailesini aramak için 5 ay önce Esra Erol'da programına katıldı. Reşit'i büyüten Kerime Hanım, Reşit’in annesiyle ilgili tüm gerçeklerin Leyla Atay adlı hemşirenin bildiğini açıklamıştı.

Türkiye’nin aylardır konuştuğu Leyla Atay canlı yayına katıldı!

1984 yılında doğan ve doğduğu gün evlatlık verilen gerçek annesini arayan Reşit Ongun aylardır biyolojik annesini arıyordu. Reşit'i büyüten Kerime Hanım, Reşit’in annesiyle ilgili tüm gerçeklerin Leyla Atay adlı hemşirenin bildiğini açıklamıştı. Reşit, birçok kez çocuklarını kaybeden ailelerle DNA testine tabi tutulmuş, fakat sonuçlar olumsuz çıkmıştı. Çelişkili açıklamalar ve birbirini tutmayan ifadeler sonucunda yine annesini bulamayan Reşit, çareyi Esra Erol’da arıyor.

Leyla Atay "Anlattıklarımın haricinde hiçbir şey bilmiyorum!"

Leyla Atay avukatı Tuğçe Nermin Türk ile canlı yayına katıldı. Leyla Atay, Reşit'in evlatlık alındığı güne dair tüm bildiklerini canlı yayında açıklayarak hakkında yapılan iddialara yanıt verdi.

Leyla Atay, "Biyolojik anneyle sohbet etmedim sadece sordum bu bebeği siz gerçekten vermek istiyor musunuz? diye. Evet, vereceğim almasanız da kapının önüne koyacağım dedi. Kerime’ye “Çocuğu sen al kadın verecekmiş dedim. Akşam da Kerime’yle gittik bebeği aldık. Ben bildiğimi anlatıyorum, sadece aracı oldum. Diyerek hakkındaki iddiaları yalanladı. Türkiye günlerdir bu kişiyi konuşuyor. Hastanede o güne şahit olan 3 isim, Leyla Atay, Filiz Küpeli ve Kerime Ongun hangisi doğruyu konuşuyor merak konusu olmaya devam ediyor…