MedyaFaresi MedyaFaresi

Türbanlı gelinin polisteki ifadesi şok etti..

Kabataş'ta saldırıya uğradığını öne süren ancak kamera görüntüleri kendisini yalanlayan kadının polis ifadesi ortaya çıktı. İfadede ''Saldırganlar cinsel organlarını çıkarıp üzerime sürttüler'' diyerek, inanılması güç iddialarda...

Eklenme: 17 Şubat 2014 00:50 - Güncelleme: 09 Nisan 2016 10:36

Gezi olayları sırasına İstanbul Kabataş'ta saldırıya uğradığını öne süren ancak kamera görüntüleri kendisini yalanlayan türbanlı Zehra D.'nin polis ifadesi ortaya çıktı. D. ifadesinde ''Saldırganlar cinsel organlarını çıkarıp üzerime sürttüler'' diyerek, hiç biri kameralara yansımayan inanılması güç iddialarda bulunuyor.

Ben o acıları yaşadım.. İşte o başörtülü kadın

     

Türkiye'nin konuştuğu olayın görüntüleri

Başörtülü kadının ifadesini Sözcü gazetesi yazarı Emin Çölaşan köşesine taşıdı. ''Tamamen palavra'' diyen Çölaşan ''  MOBESE kayıtları aylar sonra ekranlarda yayınlandı ve bu olayın palavra-düzmece olduğu belgelendi'' dedi ve ''Yalanlara bakın'' diyerek D.'nin ifadesinden şu satırları aktardı:

“…Ben eşimi beklerken kalabalık bir grup benim yanıma doğru gelmeye başladı. Karşılaştıkları kişilere küfür ve hakaret ediyorlardı. Bunlar arasında bulunan erkeklerin üst kıyafeti yoktu. Kimisinin kafasında siyah bantlar bulunuyordu.

Bir kadın benim başörtümü kaldırdı ve yüksek sesle ‘Tayyip’in orospusunu buldum beyler, gelin s..in’ diye bağırmaya başladı.
Bir erkek yanağıma tokat attı. Elimde bebek arabası olduğundan onun eşkalini göremedim. Sırtüstü yere düştüm. Tükürmeye, tekmelemeye başladılar.

Üç dört kişi üzerime idrarlarını yaptı. Bir kadın ‘Başörtüsüne işeyin’ diye bağırıyordu.
Beni tekmelerken ‘Şerefsiz evladı, orospu çocuğu, eşarplı kaltak, biz devrim yapacağız, Tayyip’i de seni de s..ke s..ke yollayacağız’ diye bağırıyorlardı.

Bunların arasında yanılmıyorsam üç dört kişi ‘Başörtüsüne işeyin’ diye bağırıyordu. Ben yere kapaklanmıştım.
Tam bu esnada bir şahıs benim başıma doğru erkeklik organıyla sürtünmeye başladı.

Başka bir şahıs da arkama geçerek cinsel organıyla sürtünüyordu.
Yine vücudumun değişik yerlerinden cinsel saldırıda bulunanlar vardı. Ben şahıslardan emekleyerek kaçmaya çalıştım ama başaramadım…

Bana cinsel saldırıda bulunan, darp ve hakaret edenlerin arkasından baktığımda ellerinde bira şişeleri vardı. Bu şişeleri tokuşturarak içtiklerini ve kahkahalar atarak güldüklerini gördüm…”