Abone Ol

Ufak Tefek Cinayetler Merve'nin küçüklüğü Tülin Yazkan kimdir nereli?

Hem senaryosuyla hem de oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Ufak Tefek Cinayetler'de 4 kadının küçüklüğünü canlandıran isimlerden merak ediliyor.

Ufak Tefek Cinayetler Merve'nin küçüklüğü Tülin Yazkan kimdir nereli?

Star Tv'nin yeni dizisi Ufak Tefek Cinayetler oyuncuları merakla takip ediliyor. Ufak Tefek Cinayetler'de Aslıhan Gürbüz'ün küçüklüğünü oynayan Tülin Yazkan kimdir nereli kaç yaşında? Tülin Yazkan instagram fotoğraflarında neler var? Tülin Özkan ilgili tüm bilgiler internethaber'de.

Hem senaryosuyla hem de oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Ufak Tefek Cinayetler'de 4 kadının küçüklüğünü canlandıran isimlerden merak ediliyor. Aslıhan Gürbüz'ün çocukluğu Merve'yi canlandıran Tülin Yazkan'ın özel hayatı ve biyografisi haberimizde.

Tülin Yazkan, 1991 yılında İstanbul'da doğdu. Eğitimini Beykent Üniversitesi Oyuculuk Bölümü'nde tamamladı.

Yılanların Öcü dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşayan güzel oyuncu daha sonra Yaz'ın Öyküsü ve Bodrum MAsalı dizilerinde rol almıştır. Fox Tv'de yayınlanan; başrolü Fikret Kuşkan, Ebru Aykaç ve Emel Çölgeçen'in paylaştığı Kırlangıç Fırtınası dizisinin kadrosunda yer almakta ve İnci karakterini canlandırdı. Şimdi Ufak Tefek Cinayetler'de Merve'nin küçüklüğünü canlandıran Tülin Yazkan instagram hesabından sık sık fotoğraf paylaşıyor.