Abone Ol

Tuba Büyüküstün, ikizleriyle denizde!

FOTO GALERİ- Tuba Büyüküstün ile Onur Saylak çifti geçen ocak ayında dünyaya gelen arı yumurta ikizleri kızları Toprak ve Maya ile tatile çıktı.

Tuba Büyüküstün, ikizleriyle denizde!

Tuba Büyüküstün ikizleriyle denizde!.. FOTO GALERİ-

Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da tatil için Bodrum'a seçen çiftten Büyüküstün'ün doğum kilolarını attığı ve eski formuna kavuştuğu görülürken eşi Onur Saylak'ın ise tam tersi kilo aldığı görüldü. Tatillerinin ilk gününde henüz 6 aylık olan ikiz bebekleriyle ilgilenmekten yemek yeme fırsatı dahi bulamayan çift, akşam saatlerinde Gölköy'de bulunan Kaktüs Otel'in beach'inden bebekleri ile birlikte denize girdi.

Biri sarı, diğeri esmer

Tatillerinin ilk günü olmasına rağmen görüntülendiklerinden habersiz bir şekilde bebekleri ile denizin tadını çıkaran ikiliyi görenler ise meraklı bakışlar altında çifti izledi. Çocuklarına giydirdikleri can yelekleri ile kendilerini suya atan ünlü çift, 5 dakika süren deniz sefalarının ardından bebeklerini havluya sarıp dinlenmeye geçti. Bebeklerden esmer olan Toprak'ın saçlarının gür, kumral olan Maya'nın ise saçlarının çok kısa olması dikkat çekti.

Tuba Büyüküstün ikizleriyle denizde!.. FOTO GALERİ-