Abone Ol

TRT'nin merakla beklenen dizisi Tek Yürek bu akşam başlıyor

Tanıtımları günler öncesinden yapılan Tek Yürek dizisi bu akşam başlıyor. Tek Yürek dizisi ailesi ile birlikte yeni bir başlangıca hazırlanan Halit ve sıfırdan zirveye giden yoldaki gençlerin hikayesini ekrana taşıyacak.

TRT'nin merakla beklenen dizisi Tek Yürek bu akşam başlıyor

Perşembe akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Tek Yürek dizisi heyecan dolu. Tek Yürek 1. yeni bölümüyle bu akşam 20.00'de TRT 1'de...

TEK YÜREK DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

TRT 1’in Degas Film imzalı, merakla beklenen yeni dizisi “Tek Yürek” 7 Şubat Perşembe günü izleyiciyle buluşacak.

FRAGMAN İÇİN TIKLAYIN

Ailesi ile birlikte yeni bir başlangıca hazırlanan Halit ve sıfırdan zirveye giden yolda ki gençlerin hikayesini ekrana getirecek olan Tek Yürek’in ilk bölümü şöyle;

Kanada’da yaptığı buz hokeyi koçluğundan atılan Halit, çocuklarıyla Zeytinburnu’ndaki baba evine döner. Yeni hayatına alışmaya çalışırken, karşısına çıkan sürpriz biri, ona hayatının teklifini yapar. Halit çok sevdiği mesleğine burada devam etmeye çalışırken beklemediği zorluklarla karşılaşacaktır.

Mahallenin ele avuca sığmayan gençleri; Yiğit ve arkadaşları, kah eğlenceli kah tehlikeli bir hayat sürmektedirler. Ağabey gibi gördükleri Sait’in bir işini hallederken başlarına aldıkları bir bela Halit’le tanışmalarına sebep olur. Halit ise Beladan kurtulmaları için bir şart öne sürecektir.

Bu arada Yusuf’un başına alacağı başka bir dert yüzünden ekip arkadaşları yardımına koşar ama durum kötüdür. Öte yandan Sait, Yiğit’in kardeşi Osman’a gizlice kuryelik yaptırır. Ancak işler beklediği gibi gitmez ve peşine takılan karanlık adamlar yüzünden Osman’ın canı tehlikededir. Abisi ve arkadaşlarından yardım isteyemeyen Osman’ı kim kurtaracaktır?

Tek Yürek Dizisi Oyuncu Kadrosu

Tayanç Ayaydın (Mahir)

Mahir Silivri Kapı Buz Pistinde çalışan bir Buz Hokeyi antrenörü. Başarılı bir buz hokeyi koçu. Belediyenin uzun uğraşlar sonucu yeni kurduğu takımın başına getirdiği Mahir hayattan kopmuş 12 çocuğa sadece Buz Hokeyini değil insan olmayı da öğretecek.  Mahir ile Tek Yürek olan 6 arkadaş hayatı öğrenecek.

Hilmicem İntepe (Yiğit Demir)

Yiğit liseden sonra iş bulamayan ve mahallede kalmış bir gençtir; hiç bir amacı yokken buz hokeyi ile tanışmış ve kendini bulmuştur. Yiğit Zeytinburnu belediyesinin şampiyon olan takımında yer alan başarılı bir sporcu olmuştur.
Zeytinburnu’nda açılan buz pisti sayesinde hayatı değişmiştir.


Anıl Tetik (Yusuf Akman)

Bir spor kulübünün vitamin barında garson olarak çalışıyor.

Arda Anarat (Umut)

Tek Yürek dizisinde Umut saf ve temiz kalpli bir çocuktur. Takımın en küçüğü ama en çok sevgi gösterilenidir. Başlarda hiç oynamadığı Buz Hokeyini Mahir hoca ile çok sevmiş ve bu sporu hayat amacı olarak görmüştür.

Kaan Altay Köprülü(Akif)

Akif ekibin liderlerinden ve sevilen isimlerindendir. Mahir hocanın gözdesidir. Sorumluluk sahibi ve yakışıklıdır.

Tugay Bahşi (Mazlum)

Eslem Akar

Vildan Atasever (Kuaför İlknur)

Mahir’in aşık olduğu bir mahalle kuaförüdür İlknur. Vildan, rolüne hazırlanmak için bir kuaförde özel eğitim almış.

Şakir Güler

Atakan Yılmaz (Oğuzhan)

Doğan Can Sarıkaya

Bülent Ergün

Kadriye Kenter

İbrahim Yıldız

Rüya Demirbulut