Abone Ol

Gökhan Töre'nin o hareketi sosyal medyayı salladı

14 Aralık 2015 Pazartesi sosyal medya ratinglerinde bu hafta zirvede Beşiktaş - Galatasaray derbisi yer aldı. Gökhan Töre'nin ilginç gol sevinci trend oldu: #Töreing

Gökhan Töre'nin o hareketi sosyal medyayı salladı

Beşiktaş – Galatasaray derbisi pozisyonları, taraftarların destekleri ve Beşiktaş’ın kurduğu üstünlük ile çok konuşuldu. Beşiktaş’ın 2-1 galip ayrıldığı maç 39,64 Somera Rating ile sosyal medyada en çok konuşulan yayın oldu.

Gökhan Töre'nin o hareketi sosyal medyayı salladı - Resim: 1

Güneşin Kızları, büyük bir fan kitlesine sahip olan Ali ve Selin çiftinin sahneleri, Ali’nin gerçek babasının kim olduğunu öğrenmesi, karakterlerin hayallerinin gösterildiği sahne ve Ali’nin hastaneye yatması ile çok konuşuldu. Dizi, 18,25 Somera Rating alarak 2. oldu.

Fatih Portakal ile Ana Haber’de program etiketi #nereyekadar’dı. Çeşitli konular ve gündemle ilgili yorumların #nereyekadar etiketiyle paylaşıldığı program 7,6 Somera Rating ile en çok konuşulan 3. yapım oldu.

En çok konuşulan 4. yayın Stadyum oldu. Program sosyal medyada Beşiktaş - Galatasaray maçı yorumları ile konuşulurken 4,1 Somera Rating ile dördüncü sıraya yerleşti.

Kırgın Çiçekler, Songül-Güney çiftinin tatlı sahneleri, Cemre karakterinin oyunculuk performansı ve ağlatan sahneleri ile konuşuldu. Dizi 3,74 Somera Rating ile sosyal medyada en çok konuşulan 5. yapım oldu.