Abone Ol

TFF'de yeni skandal: Montella'ya 770 Bin Liralık Rolex hediye edilmiş

Kamuda tasarruf tedbirleri konuşulurken, TFF yönetiminin 500 kişilik kafile ile Avrupa Futbol Şampiyonası'na gitmesinin ardından şimdi de TFF kasasından 770 bin TL değerinde Rolex marka saat hediye alındığı iddiası ortaya atıldı.

TFF'de yeni skandal: Montella'ya 770 Bin Liralık Rolex hediye edilmiş

Kamuda tasarruf tedbirleri konuşulurken, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) yönetiminin 500 kişilik kafile ile Almanya'da düzenlenen Avrupa Futbol Şampiyonası'na gittiğini ortaya çıkaran Odatv haberinden sonra şimdi de TFF kasasından 770 bin TL değerinde Rolex marka saat hediye alındığı iddiası ortaya atıldı.

Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi, Milli Takım Teknik Direktörü Montella’ya doğumgünü hediyesi olarak saat hediye ettiklerini açıklamıştı.

Gazeteci Tahir Kum hediye saatin parasının TFF kasasından çıktığını iddia etti.

A Milli Takımımızın Gürcistan'ı 3-1 mağlup ettiği EURO 2024 mücadelesi sonrası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, soyunma odasında bulunan milli takımı telefonla tebrik etti. Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi ise teknik direktör Vincenzo Montella'ya hediye ettiği saati dilinden düşürmedi. Görüntüler sosyal medyada olay yarattı.

Tahir Kum o görüntüleri, "Alındığı Yer: Zorlu AVM, Markası: Rolex, Ödenen para: 770 bin tl, Para TFF’nin kasasından çıkıyor havasını Büyükekşi atıyor" yorumuyla paylaştı.