Abone Ol

Taraftarlardan Selçuk İnan'a destek: Yarasın kaptan!

Galatasaray’ın kaptanı Selçuk İnan'ın rakı içerken habersizce çekilmiş görüntülerinin paylaşılması tepki topladı...

Taraftarlardan Selçuk İnan'a destek: Yarasın kaptan!

Galatasaray’ın kaptanı Selçuk İnan'ın rakı içerken habersizce çekilmiş görüntülerinin paylaşılması tepki topladı. Selçuk İnan’a sosyal medyadan büyük destek geldi.

Sosyal medyada rakip takımın taraftarlarının da tepki gösterdiği Fanatik gazetesi haberinde, “Yıldız futbolcunun bir mekanda rakı içerkenki görüntüleri sızdı. Bu görüntülerin aynı mekana eğlenmeye gidenler tarafından sosyal medyaya atıldığı öğrenildi. Bu fotoğraflar kısa zamanda futbol kamuoyunun en çok konuştuğu konulardan biri oldu” ifadeleri kullanıldı.

Taraftarlardan Selçuk İnan'a destek: Yarasın kaptan! - Resim: 1Selçuk İnan fena yakalandı

Fotoğrafı ilk haberleştiren Fanatik gazetesi olurken Sözcü gazetesi bünyesindeki spor gazetesi Açık Mert Korkusuz, fotoğrafları yayımlamadı. İnan’ın rakı içtiği fotoğrafları yayımlayan Fanatik’e tepki gösterilirken, Açık Mert Korkusuz gazetesi, “Selçuk İnan'ın izinli olduğu bir günde dostları ile yediği yemekte kendi bilgisi dışında çekilen fotoğraflar bizimde elimize ulaştı. Sadece Galatasaraylı değil bütün takımların futbolcularının özel hayatına duyduğumuz saygıdan dolayı yayınlamıyoruz” ifadelerini paylaştı.

Galatasaraylı taraftarlar ise sosyal medyada "#YarasınKaptan" etiketi açtı. Farklı takımların taraftarları da bu etiket altında Selçuk İnan'a destek verdi. Galatasaraylı taraftarlar ise kulübün efsane ismi Baba Gündüz ile kaptanı Metin Oktay'ın rakı içerken çekilmiş siyah beyaz fotoğrafını paylaşarak Selçuk'a sahip çıktı.

Fanatik gazetesi hafta içinde de Galatasaray’ın golcü oyuncusu Bafetimbi Gomis’in maaşını alamadığı için geçen hafta oynanan maça çıkmadığını iddia etmişti. Dün oynanan maçta ise gol atan Gomis, gol sevincini bu habere tepki göstererek yaşamıştı.

İşte Selçuk İnan’ın o fotoğrafı ve tepkiler:

Taraftarlardan Selçuk İnan'a destek: Yarasın kaptan! - Resim: 2

Taraftarlardan Selçuk İnan'a destek: Yarasın kaptan! - Resim: 3

Taraftarlardan Selçuk İnan'a destek: Yarasın kaptan! - Resim: 4

Taraftarlardan Selçuk İnan'a destek: Yarasın kaptan! - Resim: 5