Abone Ol

Taraftardan Bakan Nebati’ye protesto: Meclis'te Hizbullah istemiyoruz

Tribünlerde HÜDA PAR tepkisi sürüyor. Fenerbahçe taraftarlarının ardından, Mersin İdman Yurdu ile Yomraspor karşılaşması sonunda tribünleri selamlamak isteyen Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, “Meclis'te Hizbullah istemiyoruz" ve "Mustafa Kemal'in askerleriyiz" protestosuyla karşılaştı.

Taraftardan Bakan Nebati’ye protesto:  Meclis'te Hizbullah istemiyoruz

Mersin İdman Yurdu'nun ile Yomraspor karşılaşmasının ardından tribünleri selamlamak isteyen Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati beklemediği bir tepki ile karşılaştı. Taraftarlar, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati'nin alana gelmesine tepki gösterdi, Nebati'yi yuhaladı.

HÜDA PAR TEPKİSİ TRİBÜNLERDE

Öte yandan, son milletvekili seçiminde HÜDA PAR’ın Meclis'e 4 kişiyle girmesini de protesto eden taraftarlar, “Mecliste Hizbullah istemiyoruz” sloganı attı.

FENERBAHÇE PFDK'YE SEVK EDİLMİŞTİ

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan (TFF) yapılan açıklamada, Fenerbahçe'nin Trabzonspor maçındaki "çirkin" ve "kötü" tezahürat nedeniyle PFDK'ye sevk edildiği belirtildi. Fenerbahçe - Trabzonspor karşılaşmasında Fenerbahçeli taraftarlar, HÜDA PAR'ın Meclis’e girmesine tepki göstererek “Meclis’te Hizbullah istemiyoruz” sloganları atmıştı. Hizbullah'ı terör örgütü olarak görmediklerini söyleyen HÜDA PAR'lı isimler AKP listelerinden vekil olarak seçilmişti.