MedyaFaresi MedyaFaresi

Taksici Yolda Yürüyen Kadını Taciz Etti, Aracı Bile Bile Üzerine Sürdü

Mersin’de bir ticari taksi sürücüsünün yolda yürüyen kadının üzerine araç sürdüğü görüntüler sosyal medyada gündem oldu. Aracı kullanan şahıs kadının ağabeyi çıktı.

Eklenme: 15 Nisan 2021 15:57 - Güncelleme: 15 Nisan 2021 16:27

Mersin’in merkez Yenişehir ilçesi Çiftlikköy Mahallesi Üniversitesi Caddesi üzerinde meydana geldiği öne sürülen olay, bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülenerek sosyal medyada paylaşıldı.

ARABAYLA ÇARPTI

Görüntülere göre, elinde çanta ile yolda yürüyen kadının yanına yaklaşan ticari taksi sürücüsü, bir süre takip ederek taciz ettiği kadının üzerine daha sonra aracını sürerek çarptı.

Çarpmanın etkisi ile yer düşen kadın çağlık çığlığa bağırmaya başladı.

SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Acı içinde feryat eden kadının çığlıkları bölgede yankılanırken, aracından inen taksi sürücüsü ise bir süre etrafına bakındı. Dehşeti yaşayan ve sinir krizi geçiren kadın, daha sonra eliyle aracı yumruklayıp sürücüye bağırarak olay yerinden uzaklaştı.

AĞABEYİ OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

Görüntülerin sosyal medyada paylaşılmasının ardından polis ekipleri harekete geçti. Görüntülere konu olan taksi şoförü E.D.'ye ulaşan ekipler, sürücüyle birlikte kız kardeşini ifadesine başvurmak üzere polis merkezine götürdü. 'Darp şüphelisi' olarak hakkında işlem yapılacağı öğrenilen taksicinin polisteki ilk ifadesinde, annesi ile tartıştıktan sonra evden ayrılmak isteyen kız kardeşini eve dönmeye ikna etmek için bu eylemi gerçekleştirdiğini söylediği öğrenildi.

O anlar bir vatandaşın kamerasına yansıdı...