Abone Ol

Survivor'ın kanlı bıçaklı ikilisi Nagihan Karadere ve Yunus Emre'nin kavgası mahkemelik oldu

Aylarca aynı takımda yarışan ve şampiyonluk için ter döken Nagihan Karadere ile Yunus Emre, Survivor'ın bitmesiyle birlikte adeta kanlı bıçaklı oldu. İki yarışmacı sosyal medyada birbirine girdi. Nagihan'ın iddiaları sonrası Yunus Emre'den açıklama gecikmedi.

Survivor'ın kanlı bıçaklı ikilisi Nagihan Karadere ve Yunus Emre'nin kavgası mahkemelik oldu

Survivor All Star bitti ama kaos bitmedi. Yarışmanın ardından aylarca aynı takımda yarışan Nagihan Karadere ile Yunus Emre birbirine girdi. Nagihan Yunus Emre'nin kendisine şiddet uyguladığını iddia etti ve hırsızlık iddialarında da bulundu.

Tüm bu iddiaların ardından Yunus Emre "Karıma salladı" deyip sabrının taştığını söylediği bir video çekti. Nagihan Karadere ile mahkemede hesaplaşacağını dile getiren Yunus Emre şunları söyledi;

'Sessiz kaldığım konular hakkında açıklama yapmak istiyorum. Çıktığım günden beri Nagihan sana sallıyor dediler güldüm geçtim. En son radde karıma sallayana kadar. Gittim mahkemeye verdim zaten kendisini.

Böyle iğrenç insanlarla da uğraşacak değilim. Bahsettiği iddialar hakkında artık Acun Medya kanadından açıklama bekliyorum. Hırsızlık filan çok ağır ithamlar. Ben hiç kimsenin bir şeyine el uzatacak biri değilim' dedi.