Abone Ol

Survivor'ın iddialı ismi Yalı Çapkını kadrosuna katıldı

Star Tv'nin sevilen ve ilgiyle izlenen dizisi Yalı Çapkını her bölümüyle sosyal medyayı sallıyor. Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in başrolünü paylaştığı diziye tüm dengeleri değiştirecek yeni bir isim dahil oluyor. Survivor'ın iddialı ismi Yalı Çapkını'nın kadrosuna katıldı.

Survivor'ın iddialı ismi Yalı Çapkını kadrosuna katıldı

Başrollerini Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor'un paylaştığı Yalı Çapkını dizisi cuma akşamlarına damga vuruyor. Her bölümü ilgiyle takip edilen diziye bomba bir isim daha katılıyor.

 

 Tüm dengelerin değişeceği dizide Akın karakterine kimin hayat vereceği belli oldu. Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, daha önce Survivor'da mücadele eden ve son olarak Emanet dizisinde Ali Komiser rolünü oynayan Melih Özkaya, Yalı Çapkını kadrosuna dahil oldu.

 

Survivor yarışmacısı, sporcu, dizi film oyuncusu Melih Özkaya 1988 İstanbul doğumlu. Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi Bölümü mezunu. İstanbul Büyükşehir Belediyesinde profesyonel voleybol oynadı.

 

Survivor 2018’den tanıdığımız Melih Özkaya, uzun yıllar profesyonel voleybol oynadı.


2011 yılında oyunculuk eğitimi alarak sektöre giren Melih Özkaya ilk oyunculuk deneyimini 2012 yılında Yer Gök Aşk dizisi ile yaşadı.

 

Daha sonra Mahrem, Secret, Yazgı birçok dizde rol aldı.