MedyaFaresi MedyaFaresi

Survivor'da Şeyma Subaşı sürprizi!

Survivor 2018'de bu hafta birbirinden renkli görüntüler var. Acun Ilıcalı'nın daha önce açıkladığı iki sürpriz gerçek oldu. Ünlüler ve Gönüllüler takımı hep birlikte Acun Medya ekibine karşı yarıştı.

Eklenme: 13 Mayıs 2018 09:33 - Güncelleme: 13 Mayıs 2018 09:49

Survivor 2018’de birleşme partisine doğru gidilirken Acun Ilıcalı’nın bir sürprizi gerçek oldu. Acun Medya ve Survivor yarışmacıları Anlat Bakalım oyununda yarıştı.

Ödülü kazanan ekip hamburger, patates kızartması ve nugget yiyecek. Acun Medya ekibinde oyunları yapan Oğulcan Engin, Survivor’ın Genel Koordinatörü Esat Yontunç, doktor Metin Kuş, Alp Kırşan, Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı yer aldı.

Anlat Bakalım’da Hilmi Cem ve Murat ile karşı karşıya gelen Şeyma Subaşı ve Oğulcan Engin puanı alan taraf oldu.

Acun Ilıcalı ve Esat Yontunç, Survivor yarışmacılarına meydan okudu ve herkesi şaşırttı.

Alp Kırşan ile Metin Kuş’un mücadelesinde Metin Kuş’un bilemediği kelime herkesi şoke etti.

Survivor: 4 Acun Medya: 10 Ödülün kazananı Acun Medya oldu.

Acun: Üzgün olmanızı anlıyorum ama birazdan futbol yapacağız. Ama bu Survivor’da sizi yenebileceğimiz tek oyun. Birleşme haftası olur böyle şeyler. Beraber bir şey oynamak çok zevkliydi. Önemli bir futbol maçımız var. Avantaj sizde. Kazanan takım hamburgerlerini size verecek. Aylardır zorluklar yaşadınız afiyet olsun.

Survivor 2018 ile Acun Medya’ya karşı karşıya geldi.

Acun: Geleneksel Survivor futbol maçına hoşgeldiniz. İki takıma da başarılar diliyorum. Diyelim kazandınız. Ne olacak? Ödülünüz var. Kazanan takımı muhteşem bir hediye bekliyor. (Özel bir spor salonunda) Bir yıllık spor yapma hakkı kazanacaksınız.

Survivor: 9 Acun Medya: 13 Kazanan Acun Medya oldu.

(Sözcü)