Abone Ol

Survivor'da Şahika Ercümen patlaması!

Furkan'ın bireysel dokunulmazlık sembolünü kazanıp kendisinin adını vermesiyle eleme potasına giren Şahika Ercümen'den bomba hamle.

Survivor'da Şahika Ercümen patlaması!

Şahika Ercümen takım arkadaşı Furkan'ın bireysel dokunulmazlık sembolünü kazanıp kendisinin adını vermesiyle eleme potasına girmişti. Eleme potasına girmesinin ardından muhteşem bir performans sergileyen Şahika Ercümen herkesi şaşkınlık içinde bıraktı.

Şahika Ercümen, ünlüler adasında yiyecek sıkıntısını çözmesi nedeniyle sevilen isimler arasında yer almıştı. Su altı sporları ile ilgilenmesi ve su altında uzun süre kalması sebebiyle balık tutma işi Şahika'nın uzmanlık alanına girmişti.

Son yarışlarda kötü performans sergileyen Şahika Ercümen, arkadaşlarının tepkisini çekti. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Furkan ise performans sebebiyle bu haftaki eleme adayı olarak Şahika'yı tercih etti.

ŞAHİKA 0.16'LIK PERFORMANS İLE SURVİVOR'IN EN KÖTÜ PERFORMANSLI İSMİ OLMUŞTU

Takımı için 32 karşılaşmaya çıkan Şahika Ercümen, 8 mücadeleyi kazanırken 24 mücadeleyi kaybetmiştir.

Şahika pazar akşamı oynanan oyunda arkadaşlarına 'Tırnağım batıyor, oynamasam daha iyi' dediği için de bütün tepkileri üstüne çekmişti. Ardından da 0.16'lık performans puanı ile Survivor'ın en kötü performanslı ismi olmuştu.

ŞAHİKA'YI ÖNCE YERDİLER SONRA ÖVDÜLER

Bu olayların ardından dün akşam yani Pazartesi akşamı oynanan oyunda en iyi performansı sergiledi. Böylece önce yergiler aldığı arkadaşlarından dün akşam da övgüler aldı.