Abone Ol

Survivor'da kim elenecek? Semih Öztürk sürprizi

Survivor'da kim elendi sorusunun yanıtı 22 Mayıs 2016 dokunulmazlığını kaybeden ünlüler takımından gelecek. Peki kim yazıldı Survivor ünlüler SMS oy sıralaması sonuçları nasıl?

Survivor'da kim elenecek? Semih Öztürk sürprizi

Survivor 2016 adasında kim elendi sorusunun yanıtını verecek ilk dokunulmazlık oyununu ünlüler kaybetti. Bireysel dokunulmazlık oyununda ise Semih Öztürk sürprizi yaşandı. Peki Survivor ada konseyinde kimin adı eleme için yazıldı ünlüler SMS sıralaması sonuçlarına göre kim elenir?


Survivor adasında geçen hafta gönüllüler takımı iki dokunulmazlığı da kaybedip elemeye giden taraf olmuştu. Bu hafta ise gönüllüler takımı motive bir şekilde sahaya çıktı ve dokunalmazlığı aldı. Ünlüler takımı şoke olmuş bir şekilde ada konseyine gitti.

SURVİVOR DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI KİMİN ADI ELEMEYE YAZILDI?


Survivor ada konseyi dokunulmazlığı kaybeden ünlüler takımı için toplandı. Bireysel dokunulmazlığı da Semih Öztürk kazandı ve hem kendini güvenceye aldı hem de bir isim söyleme hakkı kazandı.

Ünlüler takımı ada konseyinde Yunus Günçe adını eleme için yazdı. İlk eleme adayı bir kez daha Yunus Günçe olurken diğer ismi de Semih Öztürk belirledi. Semih'in kararıyla ikinci eleme adayı da Avatar Atakan oldu.

23 Mayıs 2016 pazartesi günü de ikinci dokunulmazlık oynanacak. Şayet aynı yine ünlüler dokunulmazlığı kaybederse 3 kişi elemeye çıkacak, gönüllüler takımı kaybederse 4 kişi SMS'e yollanacak.

SURVİVOR BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNU

Survivor ünlüler takımı dokunulmazlığı kaybedince bireysel dokunulmazlık altın kıymetinde oldu. Nagihan ve Atakan erkenden pes ederken Yunus ve Semih son ikiye kaldı.

SEMİH ÖZTÜRK VE GÖNÜLLÜLER KAVGA ETTİ

Survivor dokunulmazlığı kazanan son sayılı Serkay Tütüncü , Semih Öztürk karşısında alınca olay çıktı. Serkay elindeki bayrağı Semih'e fırlattı. Semhi Öztürk de bayrağı alıp Efecan'a attı. Ve 'dua et kafana atmadım' diyerek de tahrik etti.

SURVİVORDA GEÇEN HAFTA KİM ELENDİ?
Survivor'da geçen hafta gönüllüler takımı uzun bir aradan sonra arka arkaya dokunulmazlık oyunlarını kaybetti. İlk dokunulmazlık oyunundan sonra Gizem Kerimoğlu ada konseyinde yazıldı. Bireysel dokunulmazlığı alan Gizem Memiç de Serkay Tütüncü adını verdi. İkinci dokunulmazlığı da gönüllüler takımı kaybedince üçüncü aday da Damla Can olmuştu.

Survivor gönüllüler SMS sıralaması sonuçları açıklandığında gönüllüler takımı elenen kendi takımlarından olsa da çok sevindi. Zira elenen kişi Gizem Kerimoğlu oldu. Gizem Kerimoğlu gönüllüler takımında Semih Öztürk ile hareket ederek arkadaşlarına bir çok kez çelme takmıştı.

SURVİVOR GÖNÜLLÜLER SMS SIRALAMASI SONUÇLARI

Survivor adasında gönüllüler için en son geçen hafta SMS oylaması yapıldı. İşte o elemenin sonuçları ve önceki SMS oylaması verileri;

1.Damla Can
2.Serkay Tütüncü
3.Gizem Kerimoğlu

Survivor gönüllüler oy sıralaması 30 Mart 2016 SMS sonuçları
1.Semih Öztürk
2.Serkay Tütüncü
3.Gizem Kerimoğlu
4.Damla Can
5.Gizem Memiç
6. Efecan
7.Nihal Candan (elendi)
8.Zafer

Survivor gönüllüler oy sıralaması 2 Mart 2016 SMS sonuçları
1. Semih Öztürk
2. Damla Can
3. Serkay Tütüncü
4. Efecan Dianzenza
5. Nihal Candan
6. Zafer Mete
7. Aylin Şallı (elendi)
8. Gizem Memiç
9. İbrahim Giydirir

SURVİVOR ÜNLÜLER SMS SIRALAMASI OY SONUÇLARI
Survivor takımı bugüne kadar en çok elemeye çıkan taraf oldu. Survivor ünlüler SMS sıralaması sonuçları ile en son 10 Mayıs 2016 tarihinde Ezgi Avcı elendi. İşte şimdiye kadarki SMS sıralamaları;


-Avatar Atakan
-Yunus Günçe
-Ezgi Avcı

Survivor ünlüler SMS oy sıralaması sonuçları 12 Nisan 2016
1. Tuğba Özay
2. Ezgi Avcı
3.Yattara
4.Yunus Günçe
5. Nagihan Karadere
6. Mehmet Özyay (elendi)


Survivor ünlüler oy sıralaması SMS sonuçları 5 Nisan 2016
1. Avatar Atakan
2. Ezgi Avcı
3.Yattara
4.Yunus Günçe
5. Mehmet Özyay
6. Tuğba Özay
7.Yılmaz Morgül (elendi)

Survivor ünlüler oy sıralaması 22 Mart 2016 SMS sonuçları
1. İbrahim Yattara
2. Ezgi Avcı
3. Nagihan Karadere
4. Yılmaz Morgül
5. Yunus Günçe
6. Eda Akkaya (elendi)
7. Mehmet Özyay

Survivor ünlüler SMS sıralaması sonuçları 16 Mart 2016

1. Avatar Atakan
2. Ezgi Avcı
3. İbrahim Yattara
4. Eda Akkaya
5. Nagihan Karadere
6. Yılmaz Morgül
7.Yunus Günçe
8. Mehmet Özyay

(Seda Tetik sakatlığı dolayısıyla elendi)