MedyaFaresi MedyaFaresi

Survivor'da flaş ayrılık! Hangi iddialı isim veda etti?

Survivor eleme heyecanıyla ekranlara geldi. Survivor'un 24 Mart Salı akşamı yayınlanan 27. bölümünde elenen isim belli oldu.

Eklenme: 25 Mart 2020 11:02 - Güncelleme: 25 Mart 2020 11:05

Rekabetin devam ettiği Survivor'un heyecan dolu son bölümünde, SMS sıralamasına göre en yüksek 2 oyu alan yarışmacılar, Survivor'dan elenen ismi belirledi.

Survivor gönüllüler takımından elenen yarışmacı adaya ve hayallerine veda etti. Konseyde ise tansiyonun yükselmedi yarışmacılara gergin anlar yaşattı. İletişim ödülü oyununda ise parkurda mücadele veren yarışmacılar, sevdikleri ile görüşme şansı elde etti.

 SURVİVOR İLETİŞİM ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?

Survivor'da iletişim ödülünü kazanmak için karşı karşıya gelen yarışmacılar, parkurda kıyasıya yarıştı. Survivor yarıimacıları arkadaşlarından gelen Whatsapp mesajlarına kavuşmak için elinden geleni yaptı. Heyecanlı anların yaşandığı oyunun sonunda, Survivor iletişim ödülünü kazanan ünlüler takımı oldu. 3'te 3 yapan Sercan ise performansıyla Survivor son bölüme damga vurdu.

SURVİVOR'DAN KİM ELENDİ?

Survivor Ceyhun'un eleme potasında olduğu gecede heyecanlı anlar yaşandı. 24 Mart Survivor son bölümde SMS oylaması ile halktan gelen oylar sonrası en fazla oyu alan Yasin ve Yunus Emre oldu. Yasin eleme adayı olarak Cemal Can'ın ismini verirken Yunus Emre ise Ardahan'dan yana seçim yaptı.

Yapılan oylama sonrasında Survivor'dan bu hafta elenen isim Ceyhun Uzun oldu. Elendiğini öğrenen Ceyhun duygusal anlar yaşadı.

GÖNÜLLÜLER TAKIMI SMS SIRALAMASI

Gönüllüler takımı SMS sıralaması ;

1) YUNUS EMRE ÖZDEN
2) Yasin
3) Cemal Can
4) Nisa Bölükbaşı
5) Evrim
6) Ardahan
7) Ceyhun
8) Gizem
9) Meryem
10) Burak

KONSEYDE TANSİYON YÜKSELDİ

Survivor'da eleme gecesinde konseyde toplanan yarışmacılar tansiyonun yükselmesine neden oldu. Ünlüler ve gönüllüler arasında oyun sonrası söylenen şarkılar krizde neden oldu. Yasin ve Mert arasında sözlü tartışma ortamın gerilmesine neden oldu.

SURVİVOR YARIŞMACILARINDAN DUYGUSAL SÖZLER

İletişim oyunu öncesi sevdikleri ile iletişim kurabilecekleri bu ödülü kazanmak isteyen iki takım yarışmacıları da ellerinden gelen en iyisini yapacaklarını söyledi.. Gönüllülerden Yasin, aynı zamanda ev arkadaşı olan MasterChef'ten Alican ile görüşmeyi çok istediği ifade etti. Aşkım ise ödülü duyunca sevinçten yerinde duramadığı gözlendi. Cemal Can ise iletişim oyunun kendisi için en önemli oyun olduğunu ve kazanmak için tüm gücünü ortaya koyacağını belirtti.