Abone Ol

Survivor'da duyurdu: Acun Ilıcalı'dan 20 bin erzak bağışı!

Ünlü medya patronu Acun Ilıcalı, Survivor'da Ramazan ayı dolayısıyla AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası'na destek için 20 bin aile için 20 bin erzak kolisi bağışlayacak.

Survivor'da duyurdu: Acun Ilıcalı'dan 20 bin erzak bağışı!

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı da Ramazan dolayısıyla kampanyaya 20 bin erzak kolisi bağışlayacağını Survivor programında duyurdu.

20 BİN AİLEYE 20 BİN RAMAZAN KOLİSİ

Ilıcalı, tekrar Ramazan ayına gelirsem; Ramazan ayı birlik ve beraberlik ayı. Ramazan ayını vatandaşlarımız birlik ve beraberlik içinde yaşamaya başladı. Krizin ekonomik yanı da var. Ülkemizde bu konuda da çok büyük bir dayanışma başladı. Ülke kenetlendi ve çok ciddi miktarda yardımlar toplanıyor.

Milli Dayanışma Kampanyası'yla ülkemizde zorda olan vatandaşlarımıza yardım ediliyor. Biz de Survivor ailesi olarak Ramazan ayında katkımız olsun istedik. Ramazan ayı, ayrıca birbirimizi desteklememiz gereken bir ay olduğu için katkımız olsun istedik. Hepinizin adına biner adet yardım paketini toplamda 15 bin aileye, 5 bin aileye de buradaki emekçiler adına yardımda bulunacağız. 20 bin aileye 20 bin Ramazan kolisini Cumhurbaşkanlığımız kanalıyla ulaştıracağız" dedi.