Abone Ol

Survivor Panorama sunucusu Murat Özarı Turabi'yi tehdit etti! Ortalık karıştı

Survivor’un eski yarışmacılarından Turabi Çamkıran'ın "Bizden sonrakiler de bizim sayemizde ekmek yiyor" sözleri, Survivor Panorama sunucusu Murat Özarı ile Turabi arasında savaş çıkardı.

Survivor Panorama sunucusu Murat Özarı Turabi'yi tehdit etti! Ortalık...

Survivor’un eski yarışmacılarından Turabi Çamkıran’ın "Bizler bizden önceki yarışmacılar sayesinde Survivor'dan ekmek yedik. Bizden sonrakiler de bizim sayemizde ekmek yiyor" açıklaması Survivor Panaroma programında gündeme gelince ortalık karıştı.

Programın yorumcularından Murat Özarı, Turabi’nin bu sözlerine “O kısa pantolonla dolaşırken biz yorumcuyduk.” şeklinde yanıt verdi. Turabi de sosyal medya hesabından peş peşe açıklamalar yaparak Özarı ve diğer sunucuları topa tuttu.

Survivor Panorama sunucusu Murat Özarı Turabi'yi tehdit etti! Ortalık karıştı - Resim: 1

'Survivor Panaroma' programında konuşan Murat Özarı, "Benim sayemde ortada falan derse yarın biz de konuşuruz. Kardeşime buradan hafifçe bunları söyleyim. 'Benim sayemde o masada oturuyorlar' diyor. O zaman futbolcular olmasa futbol yorumcuları da olmaz. Ben de burada Survivor yorumcusuyum. Turabi kısa pantolonla dolaşırken biz yorumcuyduk. Bizim de bir kariyerimiz ve kişiliğimiz var. Çok da sallarsa yarın biz de devreye gireriz. Hafif hafif topa
girsin, konuşsun ama benim sayemde oradalar derse olmaz." ifadelerini kullandı.

Bu sözlerinin ardından küplere binen Turabi, sosyal medya hesabından art arda açıklamalar yaparak Murat Özarı ve diğer sunuculara ateş püskürdü. Özarı’ya "Sen hayırdır lan beni tehdit ediyorsun.” diyen Turabi, ardından şunları dile getirdi;

“Konuş lan. Hodri meydan. Geri çekilen sizin gibi olsun. Girin lan devreye. Bu saatten sonra ben de konuşucam. Siz orda ben 3 sene aç kaldığım için, bütün survivorlar aç kaldığı için ekmek yiyosunuz. Bi de bize laf ediosun. Tehdit ediosun.”

“Haddinizi bileceksiniz. Kalkmış bi de beni tehdit ediyor. Ordan biri de demiyor ki “sen hayırdır kardeşim bi kendine gel. Bu adam bize 3 sene emek vermiş” Sen hayırdır semih bunu susturmuyosun. Senin yanında o konuşmayı yaptım. Aynısını örneklendirerek başka yerde yaptım. AYNISI.”

“Ben Survivora 1 saniye bile emeği geçmemiş kişilerin, survivora emeği olan kişilere hakaret etmesini, lakaplar takmasını, tehdit etmesini kabul etmiyorum. O panaromadakiler sezonda aç kalanlar sayesinde ekmek yiyiyor.yedilerde. Hakaret, tehdit EDEMEZ.”

“Bu ne lan. Şuna bak. Ben bunlar beni tehdit etsin diye mi bu projeye 3 sene emek verdim. Bi de konuşup beni bitirecekmiş. Siz kimsiniz lan beni bitiriyosunuz. Siz beni kendinizlemi karıştırıyorsunuz. HADDİNİZİ BİLİN.Daha düne kadar ne diyodunuz. Bugün de kral. Şimdi de TEHDİT.”

“Kendi kafalarına göre meydan kurmuşlar at koşturuyolar. Biri de çıkıp“Sen hayırdır. Sen kimsin lan bana bunları söyleme hakkını kendinde buluyorsun?”Demiyor. Ben diyorum kardeşim. Sen kimsin beni tehdit ediyorsun. Hele de ben ve benim gibi survivorlar sayesinde açılmış bi yerde.”

“Sen hayırdır devreye girecekmişsin. Gir devreye. Sakın durma. Yeter artık. Sizin tehditlerinizi hakaretlerinizi yemicem artık. Beni anam dünyaya siz hakaret edin, tehdit edin diye getirmedi. Karşımda aynı şekilde konuşunda görim sizi. Konuyu hiç bilmeden onaylayanlarada aynısı.”

“Kabul etmiyorum bunu kardeşim. Yorumculukla, hakareti ve tehtidi karıştıranı kabul etmiyorum. Biz bu kendini yorumcu sananlara sessiz kaldığımız için bugün ben evim dediğim kanalda tehdit yiyorum. Hem de survivor için yapılmış bi formatta.”

“HADDİNİZİ BİLİN. Orda oturup ekmek yiyiyorsanız ben ve benim gibi bütün survivorlar sayesinde. Şimdi de ekmek yiyiyorsanız 2019 survivorlar sayesinde. HADDİNİZİ BİLİN. Eleştirin. Her seviyeli eleştiriye açığım. Ama HAKARET EDEMEZSİNİZ. TEHDİT EDEMEZSİNİZ. DALGA GEÇEMEZSİNİZ.”

“Aynı delikanlılığı ben karşınızda otururkende bekliyorum. HEPİNİZDEN. Karşımda kedi gibi olup, ben yokken aslan kesilmeyin. O yaptığınız tehditi karşımda da yapın. YAPAMAZSINIZ. Yapamadınızda. Biliosunuz yaparsanız beni o an kimse durduramaz. Beni TEHDİT edemezsiniz!”

“Kendisi gibi survivora emek vermiş birine,hakaret ve tehdit edene müsade eden survivorlar. Size de bravo. Dert etmeyin. Bu gün varsınız orda. Yarın da yerinizi başkaları alacak. İşte o günlerde de size hakaret ve tehdit edecekler. Şimdiden hayırlı olsun”