MedyaFaresi MedyaFaresi

Survivor Nisa Bölükbaşı kimdir, kaç yaşında, nereli?

Survivor 2020 Gönüllüler takımında mücadele eden Survivor Nisa Bölükbaşı, izleyiciler tarafından merak ediliyor. Survivor Nisa'nın dikkat çeken başarılı performansı, hangi sporla ilgilendiği konusunda ilgi görüyor. Peki Survivor Nisa kimdir, kaç yaşında?

Eklenme: 01 Mart 2020 20:01 - Güncelleme: 01 Mart 2020 20:07

Survivor Ünlüler - Gönüllüler sezonu tüm hızıyla devam ediyor. Zor şartlar altında mücadele eden yarışmacılar, izleyici tarafından merak ediliyor.

Özellikle Survivor Gönüllüler takımının araştırıldığı isimler arasında başarılı olanlar dikkat çekiyor. Bu isimler arasında yer alan Survivor Nisa Bölükbaşı kimdir? Survivor Nisa kaç yaşında ve nereli? İşte Survivor Nisa hakkında merak edilenler...

SURVİVOR NİSA BÖLÜKBAŞI KİMDİR?

Nisa Bölükbaşı, 2 Temmuz 1998 tarihinde Prag'da doğdu. daha 3 aylıkken önce annesiyle sonra yalnız yüzmeye başladı. 6 yaşındayken Çek Cumhuriyeti'ndeki en iyi takım için yüzmeye başladı.

O yıl da profesyonel kayak yapmaya davet edildi, ancak dağlar Prag'dan uzak olduğu için reddetmek zorunda kaldı. 8 yaşında profesyonel olarak tenis, single ve çiftler oynamaya başladı.

Prag tenis kulübü Cibulka'da 15 yıl oynadı. 15 yaşında yüzmeyi bıraktı ve yüzme hocası oldu. Yaşamak için takım sporuna ihtiyacı vardı ve bu yüzden voleybol oynamaya başladı.

Neredeyse takımın en küçüğü olarak, libero olmaya karar verdi. 2018'de Çek Cumhuriyeti'nde U20 kategorisinde ikincilik elde etti. 2018'de mimarlık okumaya başladı ve bu yüzden voleybolu bırakmak zorunda kaldı. Hobi olarak snowboard, bisiklet, kış ve yaz patenine gidiyor.

En Çok Okunan Haberler