MedyaFaresi MedyaFaresi

Survivor Nisa Bölükbaşı kimdir, kaç yaşında? Nisa ve Sercan aşk mı yaşıyor?

Survivor 2020'nin dikkat çeken kızlarından Nisa Bölükbaşı, hayatı en fazla merak edilen yarışmacılar arasında. Survivor Sercan Yıldırım ve Nisa Bölükbaşı aslında sevgili mi?

Eklenme: 05 Nisan 2020 22:57 - Güncelleme: 05 Nisan 2020 23:19

Peki bu iddia nereden çıktı?

Sercan ile Barış arasında Survivor adasında büyük bir kavga yaşanmıştı. Kavganın sebebi ise Sercan’ın sırrını Barış’ın gönüllülere anlatmasıydı.

Yeni bölümde Sercan Yıldırım o kavganın ayrıntılarıyla ilgili Acun Ilıcalı’ya bilgi verdi. Sercan'ın ısrarla sakladığı büyük sırrının ise güzel yarışmacı Nisa’ya karşı beslediği duyguları olduğu iddia edildi.

Dahası bir çok kişi Sercan ve Nisa'nın zaten sevgili olduğunu öne dürdü. Sosyal medyada bu iddia hızla yayıldı ve çok konuşuldu.

Bu iddia doğruysa, bakalım Sercan ve Nisa aşklarını ne zaman ilan edecek?

NİSA BÖLÜKBAŞI KİMDİR?

2 Temmuz 1998 tarihinde Prag’da doğdu. Daha 3 aylıkken önce annesiyle, sonra yalnız yüzmeye başladı.

6 yaşındayken Çek Cumhuriyeti’ndeki en iyi takım için yüzmeye başladı, aynı yıl içinde de profesyonel kayak yapmaya davet edildi, ancak dağlar Prag’dan uzak olduğu için bu teklifi reddetmek zorunda kaldı.

8 yaşında profesyonel olarak tenis, single ve çiftler oynamaya başlayan Nisa, Prag Tenis Kulübü Cibulka’da 15 yıl performans sergiledi. 15 yaşındayken yüzmeyi bırakıp yüzme hocası oldu fakat yaşamak için takım sporuna ihtiyacı vardı ve bu yüzden voleybol oynamaya başladı. Neredeyse takımın en küçüğü olarak, libero olmaya karar veren Nisa, planladığı şekilde yoluna devam ederken, 2018’de Çek Cumhuriyeti’nde U20 kategorisinde ikincilik elde etti.

2018’de mimarlık okumaya başlayan Bölükbaşı, bu yüzden voleybolu bırakmak zorunda kaldı şimdilerde hobi olarak snowboard, bisiklet, kış ve yaz patenine devam ediyor.