Abone Ol

Survivor All Star'da yarı final heyecanı! Finalistler belli oldu, elenen yarışmacı...

Survivor All Star'da yarı final heyecanı yaşandı. Yarışmaya hangi yarışmacı veda etti? Kıyasıya mücadelenin olduğu Survivor'da büyük finalin finalistleri belli oldu. All Star'da bir ilk de yaşandı. İşte merak edilen detaylar...

Survivor All Star'da yarı final heyecanı! Finalistler belli oldu, elenen yarışmacı...

Survivor'da yarı final heyecanı İstanbul'da canlı olarak yaşandı. Survivor All Star'da Yunus Emre'nin elenmesinin ardından kalan son 5 yarışmacı İstanbul'a gelmişti.Finale adını ilk yazdıran isim Batuhan olup ikinci final biletini de Nefise almıştı.

 

Seda, Ogeday ve Atakan da son iki finalist olmak için canlı yayındaki parkurda mücadele etti. Survivor'da bir ilk yaşandı ve yarışmacılar canlı olarak ailelerin gözü önünde yarıştılar.

ÜÇÜNCÜ FİNALİST OGEDAY!

Ogeday Seda ile mücadelesinde oyunu kazandı ve puanını 8'e yükselterek Batuhan ve Nefise'nin ardından adını finale yazdırdı. Kısa bir konuşma yapan Ogeday "İnanılmaz mutluyum. En az oyunu oynayarak finale yükseldim. Yarın ki oyuna da yorgunluk açısından büyük etkisi olacak. Allah yüzüme güldü şans benimleydi. Seda abla ile 2 oyunda atamadım kesin atacak dedim ama ben aldım. Gerçekten şans yüzüme güldü. Çok iyi yarışmacılar arkadaşlar. Bugün şans bana güldü. İkisine de başarılar diliyorum. Bugün benim için bitti. Yarın da kolay bir rakip olmayacağım" dedi.

 

VEDA EDEN İSİM ATAKAN OLDU!

Atakan, Seda ile mücadelesinde sadece 1 sayı alabildi ve 8-1 yenilerek hayallerine veda etti. Böylelikle Ogeday'dan sonra Seda 4. finalist oldu.