Abone Ol

Survivor All Star'da tansiyon yine yükseldi! İddialı yarışmacı konseyde rest çekti!

Ekranların sevilen yarışma programı Survivor All Star'da dün akşam dokunulmaz oyunu oynandı. Kıran kırana mücadelenin verildiği yarışmada iddialı isim rest çekti. Tansiyonun yükseldiği konseyde eleme adayı belli oldu.

Survivor All Star'da tansiyon yine yükseldi! İddialı yarışmacı konseyde rest çekti!


Acun Ilıcalı'nın sevilen programı Survivor All Star'da heyecan hız kesmeden devam ediyor. Kıran kırana mücadelenin verildiği programda dün akşam yine heyecan dolu dakikalar yaşandı.

KONSEYDE GERGİN ANLAR

'Survivor All Star'ın yeni bölümünde Kırmızı takımın adasındaki gerginlik devam etti. Sürekli alınan yenilgilerden ve kutuplaşmalardan ötürü bazı yarışmacılar birbirlerini kötü yarışmakla suçladı. Dokunulmazlık oyununda son ana kadar dengeler eşitti. Konseyde ise beklenmedik bir rest geldi. Düelloda yarışacak isimler belli oldu.

Son zamanlarda Turabi ile yaşadığı gerginlikler iyice artan Özgür, "Sercan ve ben onun rakibiyiz. Ötekileri şu anda sepetine koydu. Onları zamanı geldiğinde yola atacak. Onların haberi yok. O kendi planını, hani hep diyor ya, 'şampiyon, şampiyon...

Ben onu kazanırım. Bana Meksika'dan şöyle teklif aldım' diyor. Gitseydin arkadaş, o kadar teklif aldın, anlatıcağına..." ifadelerini kullandı.

Sonrasında Pınar'la konuşan Özgür, " Virüs var takımda. Virüs öldürülmeden hastalık geçmez. Bu takımdaki virüs yani Turabi ya virüslüğü bırakacak ya Turabi gidecek. Turabi bu takımda olduğu sürece ben burada olayım, olmayayım önemli değil. Bu takım düzelmez." dedi.

Survivor All Star'da konsey eleme adaylarını belirlemek için toplandı. Özgür oylama öncesi söz istedi ve şu ifadeleri kullandı:

'Düello artık bizlerin arasında geçecek. Bende buraya konuşmaya değil, kapışmaya geldim. Reste rest demek istiyorum. Takımda rahat etsin. Zaten fikri olanlar vardır, arada kalanlarda. Gönül rahatlığıyla bu akşam beni yazabilirler. Sonuçta çıkacağım, oynayacağım. 2 defa Survivor şampiyonu olmuş bir yarışmacıya karşı oynamak benim için zevk olacak.


Yenilirsemde hiç zoruma gitmez, elini sıkarım. O yüzden ben ne normal hayatımda ne burada kimsenin koruması altına girmedim. Benim için korkarlar her gün ölür, cesurlar bir gün ölür. Ben savaşmayı tercih ediyorum. Korku hissedenler ölmeye devam etsin diyorum. Teşekkür ederim.'


Konseyde 6 Özgür, 5 Ersin, 2 de Yunus Emre'nin adı çıktı. Eleme potasındaki 1. Sercan Yıldırım, 2. aday Bozok, 3. aday Turabi, 4. aday Özgür oldu.