Abone Ol

Survivor All Star'da adaya veda eden yarışmacı belli oldu

Survivor All Star'da ilk eleme adayı Berna Canbeldek, ikinci eleme adayı Damla Can, üçüncü eleme adayı Aleyna Kalaycıoğlu, dördüncü ve son eleme adayı Merve Aydın olmuştu. Adaya veda eden yarışmacı belli oldu

Survivor All Star'da adaya veda eden yarışmacı belli oldu

Nagihan Karadere, "Şu an çok sessiz, sakin bir Damla var. İçine kapanmış, sinmiş, ne olacak korkusu yaşayan, ya gidersem endişesi yaşayan bir Damla görüyoruz. Geçen hafta bambaşka bir Damla Can vardı. Dili bu kadar uzamış, 'Nagihan sen şöylesin, senin burada kalma hakkın yok' gibi bana demediğini bırakmayan bir Damla Can vardı ama şu an yarı ölü bir Damla Can var. Ben de çok merak ediyorum" dedi.

Murat Ceylan yarışmacılara düello öncesinde duygu ve düşüncelerini sordu. Yarışmacılar sırayla cevapladı.

 'ELİMİZDEN GELEN BÜTÜN SAVAŞI VERECEĞİZ'

Merve Aydın, "Yani şu an gülüyorum gerçekten bulunduğumuz durum trajikomik bence. Şu an Dominik'i sel götürüyor. Hiç bu kadar yağmur yağmamıştı bir düelloda. Konuşurken bile ağzımın içi su doldu o derece yağıyor. Havayı soracak olursan havada soğudu iyice. Hazırım. Survivor'ın her şartına hazırım. Böyle olması gerekiyorsa böyle olacak. Çıkacağız sahaya elimizden gelen bütün savaşı vereceğiz" dedi.

 

''RÜZGARIN KIZI' MI 'BERLİN KAPLANI' MI DEVAM EDECEK BİR SONRAKİ TURA ONU GÖRECEĞİZ'

Düelloyu sahne gibi gördüğünü söyleyen Berna şu ifadeleri kullandı:

Düelloda ben açıkçası kendime hep şunu söylüyorum, burayı bir sahne olarak görüyorum ve ben küçüklüğümden beri sahnede büyüyen bir kızım. En rahat hissettiğim yer sahnedir. Buraya şov yapmak için geldik. İkimiz de iyi yarışmacıyız. Gerçekten Merve'nin yüzdesi zaten gösteriyor iyi olduğunu. Şu an yağmur yağıyor, Survivor'da her şey olabilir. O yüzden bunları kafaya takmayacağım. Rakibimi de başladığım an da takmayacağım. Acaba 'Rüzgarın Kızı' mı 'Berlin Kaplanı' mı devam edecek bir sonraki tura onu göreceğiz.