MedyaFaresi MedyaFaresi

Süleyman Özışık'tan Fatih Tezcan'a: Meczup, pis ağzını..

AKP yanlısı medyada yeni kavga çıktı. Bu kez de Fatih Tezcan ile Süleyman Özışık birbirine girdi. Twitter üzerinden "Fatih Tezcan gibilerle aynı gemide değilim" diyen Özışık'a, Tezcan, "Bütün planlarınızdan haberim var." karşılığını verdi.

Eklenme: 02 Ağustos 2020 15:52 - Güncelleme: 02 Ağustos 2020 16:09

AKP içerisinde 'yandaşlık çatışmaları' devam ederken, bir kavga da gerici Fatih Tezcan ile yandaş Süleyman Özışık arasında yaşandı.

Özışık, Twitter hesabından "Fatih Tezcan gibilerle aynı gemide değilim" derken, Tezcan ise "Noktası virgülüne kadar bütün planlarınızdan haberim var. Son sabırlarım" ifadelerini kullandı.

"AKP'nin papatyaları" başlıklı köşe yazısında İstanbul Sözleşmesi'ni savunan kadınlara ağır hakaretler ederek "fahişe" tabirini kullanan Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak ile Yeni Şafak yazarı Ayşe Böhürler'in arasındaki kavganın ardından, bu kez de Faih Tezcan ile Süleyman Özışık arasında Twitter kavgası çıktı. 

Özışık sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Kardeşim ben açık ve net söylüyorum. Ben Twitter'da yazdığını mahkemede inkar eden ve önüne gelene iftira atan Fatih Tezcan gibilerle aynı gemide değilim. Sizi takip ediyoruz diyenler onu takip ediyorsa lütfen beni takip etmesin. Allah için beni takibi bırakın, istemiyorum" dedi.

"BÜTÜN PLANLARINIZDAN HABERİM VAR" 

Özışık'a yanıt veren Fatih Tezcan ise "Bölücülük yapmayın, fitne çıkarmayın" derken şu paylaşımı yaptı:

"Benim güçle ve isimlerle işim olmaz. Ben davaya, hakikate bakarım. Ve siz yanlış bir plan içindesiniz. Noktasına, vürgülüne kadar bütün planlarınızdan, stratejilerinizden haberimiz var. Son sabırlarım. Demedi demeyin. Bölücülük yapmayın. Fitne çıkarmayın."

"MECZUP!"

Süleyman Özışık ise son olarak Fatih Tezcan'ın tweetini alıntılayarak "Benim adımı o pis ağzına alma meczup! Önce adam ol, sana açtığım davaya katılmamak için kuyruğu kıstırıp kaçma. Gel mahkemeye attığın iftiranın hesabını ver. Benle ilgili elinde belge var da açıklamıyorsan namertsin. Buyur meydan senin!"

PAYLAŞIMLARI KALDIRDI 

Özışık daha sonra Tezcan'la arasında geçen tüm paylaşımlarını kaldırdı.