MedyaFaresi MedyaFaresi

Sperm çaldı demişlerdi: Ece Gürsel'in ablası Burçe Gürsel ilk kez konuştu

Bir dönem birlikte olduğu ve 2 çocuğunun babası olan Rifat Sarıcaoğlu’nun spermlerini çaldığına ilişkin açıklamasının ardından Burçe Gürsel suskunluğunu bozdu.

Eklenme: 19 Ekim 2020 13:42 - Güncelleme: 19 Ekim 2020 14:01

Eski eşi Rıfat Sarıcaoğlu'nun sosyal medya hesabı olmadığını, söz konusu iddianın yazılığı hesabın sahte oluğunu ifade eden Burçe Gürsel, "Eşi muhatabım değil. Sorunları onları bağlar. Ama ben Rifat ile evli olsaydım, o da başka bir kadından çocuk yapsaydı hemen boşanırdım" dedi.

Manken Ece Gürsel’in ablası Burçe’nin bir dönem birlikte olduğu evli Rifat Sarıcaoğlu’ndan 2 çocuğu var. Sarıcaoğlu, Burçe Gürsel için sosyal medya hesabından şu açıklamayı yapmıştı:

“Burçe adındaki kişi Maltepe köprüsünde yürürken beni eterle bayılttı, sperlerimi çaldı. Kıbrıs’ta yasa dışı yollarla sperlerimin üzerinde bir şeyler yapıp hamile kaldı. İğrenç dolaplar dönüyor.”

Nişantaşı’nda görüntülenen Burçe Gürsel konu hakkında ilk kez konuştu:

"Rifat Bey’in sosyal medya hesabı yok. O hesap sahteymiş. İlişkimiz 8 yıl sürdü. Çocuklarımız isteyerek oldu. Rifat Bey şu an ailesiyle. Ama bize destek oluyor. Eşi muhatabım değil. Sorunları onları bağlar. Ama ben Rifat ile evli olsaydım, o da başka bir kadından çocuk yapsaydı hemen boşanırdım.”