Abone Ol

Soylu Tanımıyorum Dediği Sedat Peker'in Akrabasının Nikah Şahidi Çıktı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun Sedat Peker'in 'akrabam' diye bahsettiği Reşat Fazlıoğlu'nun yeğeni Hakan Fazlıoğlu'nun Gaziosmanpaşa'da kıyılan nikâhının şahitliğini yaptığı ortaya çıktı.

Soylu Peker'in Akrabasının Nikah Şahidi Çıktı

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker'in 'akrabası' vasıtasıyla İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yla iletişim halinde olduğunu iddia ederek, "Cenazede akrabam Reşat Fazlıoğlu'na ne söyledin?" diye sormuştu.

Halktv.com.tr'de yer alan habere göre; Süleyman Soylu'nun Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı olduğu 3 Nisan 2016 yılında Reşat Fazlıoğluyeğeni Hakan Fazlıoğlu'nun Gaziosmanpaşa'da kıyılan nikahının şahitliğini yaptığı yerel medyada sitesi gophaber.com'da ortaya çıktı.

Sedat Peker'in yayınladığı 4.videoda Silivri İlçe Emniyet Müdürü Hakan Çalışkan'ınintiharının başındaki olay olan gözaltı vakasında, gözaltına alınan kişinin de Gaziosmanpaşalıolduğunu söylemişti.

"İSPATLANIRSA HER TÜRLÜ AŞAĞILANMAYA RAZIYIM"

Öte yandan Soylu, "Hayatının bir noktasında benimle temasın var ve bu ispatlanırsa Aziz milletimizin gözü önünde idam dahil her türlü cezaya, aşağılanmaya razıyım" ifadelerini kullanmıştı.